Wycieraczki Denso w iParts.pl

Denso to znana na rynku części motoryzacyjnych z siedzibą w Japonii, której początki sięgają 1949 roku. Przedsiębiorstwo w pierwszych latach swojego istnienia zajmowało się produkcją komponentów samochodowych do pojazdów marki Toyota. Na przestrzeni lat Denso stała się wiodącym dostawcą zaawansowanych technologicznie części i systemów dla branży motoryzacyjnej. Produkty tej marki są bezpieczne i rekomendowane przez wiele koncernów samochodowych.


W asortymencie Denso znajdziemy wycieraczki samochodowe, dedykowane na tylne oraz przednie szyby, przystosowane do większości modeli samochodów.


Wycieraczki standardowe tzw. szkieletowe – dopasowane do różnych szyb i pojazdów. Seria wycieraczek standardowych posiada aż cztery różne systemy montażowe i trzy opcje zacisków. Wycieraczki te są trwałe i mocne. Zbudowane są z odpornych materiałów – mocne ramię wykonano w całości z metalu, a pióro z zagęszczonej gumy. Wycieraczki równomiernie zbierają zanieczyszczenia i wodę, dzięki zastosowaniu ośmiu równo rozmieszczonych docisków.


Wycieraczki płaskie
– ściśle przylegają do szyby i równo zbierają zanieczyszczenia. Doskonale sprawdzają się nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych. Aerodynamiczny profil i dokładne dopasowanie minimalizują powstałe szumy. Odporne są na drażliwe działanie temperatur oraz promieni słonecznych.


Wycieraczki hybrydowe – niskoprofilowe wycieraczki samochodowe, łączą w sobie najlepsze działanie z wyrafinowanym kształtem. Wyróżnia ja całkowicie zasłonięte pióro, w matowej obudowie. Wycieraczki skonstruowane są z najlepszym surowców i materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia.

 

Denso - informacje

Denso to japońskie przedsiębiorstwo dostarczające części samochodowe do seryjnej produkcji wielu pojazdów (jak. np. Toyota) oraz na rynek części zamiennych. Oprócz głównych siedzib znajdujących się w Japonii firma obecna jest łącznie w 34 krajach na całym świecie. Wewnątrz koncernu zatrudnienie znajduje około 126 tysięcy wykwalifikowanych pracowników. 

Historia firmy Denso ...

Czytaj więcej o DENSO