Wycieraczki Denso w iParts.pl

Denso to znana na rynku części motoryzacyjnych z siedzibą w Japonii, której początki sięgają 1949 roku. Przedsiębiorstwo w pierwszych latach swojego istnienia zajmowało się produkcją komponentów samochodowych do pojazdów marki Toyota. Na przestrzeni lat Denso stała się wiodącym dostawcą zaawansowanych technologicznie części i systemów dla branży motoryzacyjnej. Produkty tej marki są bezpieczne i rekomendowane przez wiele koncernów samochodowych.


W asortymencie Denso znajdziemy wycieraczki samochodowe, dedykowane na tylne oraz przednie szyby, przystosowane do większości modeli samochodów.


Wycieraczki standardowe tzw. szkieletowe – dopasowane do różnych szyb i pojazdów. Seria wycieraczek standardowych posiada aż cztery różne systemy montażowe i trzy opcje zacisków. Wycieraczki te są trwałe i mocne. Zbudowane są z odpornych materiałów – mocne ramię wykonano w całości z metalu, a pióro z zagęszczonej gumy. Wycieraczki równomiernie zbierają zanieczyszczenia i wodę, dzięki zastosowaniu ośmiu równo rozmieszczonych docisków.


Wycieraczki płaskie
– ściśle przylegają do szyby i równo zbierają zanieczyszczenia. Doskonale sprawdzają się nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych. Aerodynamiczny profil i dokładne dopasowanie minimalizują powstałe szumy. Odporne są na drażliwe działanie temperatur oraz promieni słonecznych.


Wycieraczki hybrydowe – niskoprofilowe wycieraczki samochodowe, łączą w sobie najlepsze działanie z wyrafinowanym kształtem. Wyróżnia ja całkowicie zasłonięte pióro, w matowej obudowie. Wycieraczki skonstruowane są z najlepszym surowców i materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia.

 
Wycieraczki samochodowe w iParts.pl!

Pióra wycieraczekWycieraczki samochodowe to prawdopodobnie najciężej eksploatowane, a tym samym najszybciej zużywające się elementy wyposażenia samochodu. Od ich sprawności działania zależy nie tylko komfort podróżowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Oferujemy szeroką gamę piór wycieraczek do wszystkich modeli aut. W trosce o ...

Sprawdź Pióra wycieraczek