Podkładki

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Podkładki metalowe pod śruby

Podkładki to najbardziej podstawowe elementy wyposażenia warsztatu, a także zakładu produkcyjnego. Wszędzie tam, gdzie korzysta się ze śrub, powinny znajdować się również podkładki pod śruby. To bardzo zróżnicowane, choć zawsze proste konstrukcyjnie elementy. Sprawdź, jakie produkty posiadamy w asortymencie i wybierz zestaw podkładek, który przyda Ci się najbardziej.

Do czego służą podkładki?

Podkładka to okrągły, otwarty w środku, niewielki element. Oczywiście rozmiary podkładek są zależne od tego, z jak dużymi śrubami się je wykorzystuje. Ostatecznie jednak nigdy nie są to zbyt duże części. Oferowane przez nas podkładki pod śruby to głównie podkładki metalowe. Oferujemy między innymi podkładki stalowe i aluminiowe. Niemniej jednak dostępne są również podkładki miedziane. Oddzielną grupę produktów, które również znajdziesz w naszym sklepie, stanowią podkładki z tworzyw sztucznych. W zależności od konkretnego zastosowania, nieco innego typu podkładka może się okazać najlepszym wyborem.

Zadaniem podkładki jest przede wszystkim wzmocnienie połączenia. Chodzi o to, aby nie doszło do poluzowania śruby. Płaskie podkładki lepiej przylegają do powierzchni, gwarantując, że nawet po upływie czasu połączenie będzie solidne. Jednak to nie jedyne zadanie podkładek. Służą one również do zabezpieczania powierzchni. Rzecz w tym, iż podczas przykręcania twardej i często nierównej śruby mogłoby dojść do uszkodzenia wrażliwej, bardziej miękkiej powierzchni, jeśli doszłoby do bezpośredniego kontaktu ze śrubą. Jednak jeśli śrubie towarzyszy podkładka, zagrożenie takie nie istnieje.

Wybierz dobre podkładki metalowe

Nasza oferta to jakościowe części zamienne, narzędzia oraz akcesoria. Tym samym posiadamy w ofercie również podkładki pod śruby. Bez wątpienia znajdziesz u nas zestaw podkładek, który będzie Ci odpowiadał. Posiadamy podkładki miedziane, podkładki stalowe, aluminiowe i z tworzyw sztucznych. Wszystkie te produkty łączy niska cena i wysoka jakość. W przypadku tych elementów jakość jest bardzo ważna, ponieważ to od niej zależy trwałość wykonanego połączenia. Oferujemy podkładki odporne na rdzewienie, a więc nawet w wilgotnym środowisku nie dotknie ich korozja.

Zapoznaj się z pełną ofertą, którą przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie. Jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne – czekamy na kontakt z Twojej strony! Nasi wykwalifikowani konsultanci udzielą Ci profesjonalnej porady i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Inne części zamienne do narzędzi: