Noże

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

14,00 z VAT
Kod: YT76050 Producent części: YATO

17,00 z VAT
Kod: YT7620 Producent części: YATO

19,00 z VAT
Kod: YT7601 Producent części: YATO

30,00 z VAT
Kod: YT76051 Producent części: YATO

38,00 z VAT
Kod: YT76052 Producent części: YATO

176,00 z VAT
Kod: YT82190 Producent części: YATO

14,00 z VAT
Kod: YT75360 Producent części: YATO

67,00 z VAT
Kod: 01511 Producent części: NEO TOOLS

Noże i ostrza wymienne do nożyków

Trudno byłoby znaleźć fachowca, który w swojej pracy nie wykorzystuje noży. Mogą to być niewielkie nożyki do tapet, noże wymienne do glazury, czy też noże do wycinania szyb samochodowych. Różnorodność jest w tej kategorii bardzo duża, bo również potrzeby są rozmaite. Sprawdź ofertę noży i ostrzy wymiennych w naszej ofercie.

Noże i ostrza wymienne

Niektóre nożyki to narzędzia z ostrzami przymocowanymi na stałe. Najczęściej mowa o nożach specjalistycznych, o ściśle określonym przeznaczeniu. W ich przypadku, kiedy dojdzie do stępienia lub uszkodzenia ostrza, nie jest możliwa wymiana, zatem nie pozostaje nic innego, jak kupić nowy nóż. Niemniej jednak wiele jest również noży specjalistycznych z ostrzami wymiennymi. Jeśli dysponujesz takim nożem, możesz zaopatrywać się w części zamienne, zamiast wymieniać narzędzie po usterce czy zużyciu ostrza. Warto w tym miejscu wspomnieć też o nożach uniwersalnych, które po wymianie ostrza przyjmują zupełnie inne funkcje.

Nasza oferta to rozmaite noże i ostrza wymienne. Znajdziesz u nas na przykład nóż składany ratowniczy, czy też wspomniany wcześniej nóż wymienny do glazury, jak również nóż do wycinania szyb. Ponadto oferujemy duże noże monterskie i niewielkie nożyki do prac wykończeniowych. Podobnie w przypadku ostrzy wymiennych oferta jest bogata i zróżnicowana.

Jakościowe ostrze wymienne i nóż

Ostrza wymienne do nożyków, ostrza wymienne do noży, czy wreszcie same noże – wszystkie te produkty powinna cechować najwyższa jakość. Tylko wtedy można liczyć na komfortową pracę, i to przez długi czas. Zawsze warto zwracać uwagę na jakość ostrzy wymiennych, a także rękojeści. Istotne jest również połączenie między nimi.

Dzisiaj ostrza wymienne tworzy się głównie ze stali, choć oczywiście po części użyty materiał jest zależny od zastosowania narzędzia. Jeśli jest to stal, powinna być nierdzewna, aby wilgoć nie spowodowała szybkiej konieczności wymiany elementu. Niemniej jednak uczciwie trzeba przyznać, że nawet najlepsze ostrza ulegają eksploatacji, choćby wskutek stępienia. Dlatego właśnie powstały ostrza wymienne, dzięki którym można wymienić jedynie ostrze zamiast całego narzędzia.

Nasz sklep oferuje noże i ostrza wymienne od najlepszych producentów. Cena każdego z produktów jest zależna od jego typu i marki. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby nasze części zamienne były dostępne dla każdego. Tym samym możesz spodziewać się konkurencyjnych stawek.