Nakrętki

Znaleziono produktów: 25
Sortuj:
Widok:   
z 1

Nitonakrętki stalowe m3, 20 sztuk

6,00 z VAT
Kod: YT36470 Producent części: YATO

Nitonakrętki stalowe m4, 20 sztuk

6,00 z VAT
Kod: YT36471 Producent części: YATO

Nitonakrętki stalowe m5, 20 sztuk

7,00 z VAT
Kod: YT36472 Producent części: YATO

Nitonakrętki stalowe m6, 20 sztuk

8,00 z VAT
Kod: YT36473 Producent części: YATO

Nitonakrętki stalowe m10, 20 sztuk

13,00 z VAT
Kod: YT36475 Producent części: YATO

Nitonakrętki stalowe m12, 20 sztuk

20,00 z VAT
Kod: YT36476 Producent części: YATO

Nakrętki nierdzewne, 300 sztuk

26,00 z VAT
Kod: 11982 Producent części: NEO TOOLS
Wysyłka od ręki! ?

Nakrętki samohamowne, 146 sztuk

32,00 z VAT
Kod: 11972 Producent części: NEO TOOLS
Wysyłka od ręki! ?

Nakrętka, łącznik śruby M18X1,5 do wtryskiwacza / ROOKS, GOVONI

98,00 z VAT
Kod: OK050075 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki! ?

Nitonakrętki - zestawy

Nakrętki to bardzo niepozorne, w zasadzie zawsze niewielkie elementy, bez których wielu zadań nie dałoby się wykonać. W naszej ofercie znajdziesz liczne nakrętki metalowe, powszechnie określane jako nitonakrętki. Posiadamy jedynie elementy wysokiej jakości, aby każde połączenie wykonane z użyciem nakrętek było trwałe.

Czym są nakrętki?

Niewątpliwie nakrętka to termin bardzo ogólny, odnoszący się do wielu różnych elementów. W końcu nakrętkami nazywamy między innymi drobne przedmioty do zatykania butelek. Jednak w przypadku elementów wykorzystywanych w warsztatach czy na budowach mowa o zupełnie innych nakrętkach, które dla porządku określa się jako nitonakrętki.

Nakrętki metalowe, o których mowa to elementy składające się z kołnierza, części niegwintowanej i swoistej tulei z gwintem. Elementy te służą do łączenia powierzchni płaskich. Znajdują one rozmaite zastosowania, ponieważ są w stanie łączyć materiały o różnorodnej specyfice. Nakrętki to specyficzny rodzaj nitów, który umożliwia wkręcanie śrub, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność tych elementów. Warto w tym miejscu zauważyć, że nakrętki bardzo często wykorzystuje się do łączenia cienkich powierzchni. Sprawdzają się one w tym zadaniu bardzo dobrze, co jest niezwykle istotne, gdyż w zasadzie nie ma alternatywnych rozwiązań w zakresie łączenia materiałów cienkowarstwowych. Mowa tutaj przede wszystkim o cienkich blachach.

Wybierz sprawdzony zestaw nakrętek

Nasza oferta to jakościowy zestaw nakrętek, a właściwie liczne wysokiej klasy zestawy. Dzięki nakrętkom w zestawie wchodzisz w posiadanie większej liczby elementów, która będzie wystarczająca do wykonania danego zadania. Gwarantujemy, że nasze nakrętki to jedynie elementy najwyższej jakości. Wybierz sprawdzone nakrętki stalowe, które zadziałają efektywnie oraz będą trwałe.

Godne polecenia nakrętki to takie, które tworzą trwałe łączenia. Dlatego też sprowadzamy części zamienne tylko od producentów, którym zależy na jakości. Nasza oferta to nakrętki nierdzewne. Oznacza to, że nawet pomimo pracy w trudnych warunkach i wpływu wielu czynników zagrażających, nakrętka działa w pełni skutecznie. Być może zastanawiasz się teraz, czy wysoka jakość oznacza również wysoki koszt. Nic z tych rzeczy. U nas cena zawsze jest maksymalnie obniżana. Sklep iParts to wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nakrętek i innych produktów.

Inne części zamienne do narzędzi: