Konektory

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Konektory zestaw 420 szt.

86,00 z VAT
Kod: 01535 Producent części: NEO TOOLS
Wysyłka od ręki! ?

Konektory samochodowe elektryczne

W bogatej ofercie sklepu iParts znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w warsztacie. Z wykorzystaniem naszych produktów, wykonasz każdą naprawę. Oferujemy również takie elementy, jak konektory samochodowe. To bardzo małe, niepozorne części zamienne, które jednak odgrywają ważne role w prawidłowym funkcjonowaniu samochodu i poszczególnych jego części wyposażenia.

Czym są konektory samochodowe?

Zasadniczo konektory elektryczne to innymi słowy, złącza konektorowe. Mowa o niewielkich złączach, które umożliwiają łączenie ze sobą kabli, a jeszcze częściej okablowania i poszczególnych narzędzi. Wyróżnia się różne rodzaje konektorów. Dostępne są konektory izolowane i nieizolowane, a także modele oczkowe i widełkowe. W przypadku konektorów samochodowych mowa po prostu o elementach przeznaczonych do użytku w motoryzacji, a konkretnie do montażu w pojazdach. Zarówno konektory wykorzystywane w innych branżach, jak i konektory samochodowe, czyli motoryzacyjne, różnią się kształtem i budową wewnętrzną, a tym samym również zastosowaniem.

Jak jest funkcja konektorów samochodowych?

W nowoczesnych pojazdach znajduje się mnóstwo części elektrycznych i elektronicznych. Zadaniem konektorów samochodowych jest łączenie ze sobą części, urządzeń i kabli. Otóż konektory do kabli to elementy, które pozwalają na przepływ energii zasilającej urządzenia, a także sygnału, którego funkcja może być zupełnie inna. Innymi słowy, złącza konektorowe wykorzystuje się, aby podłączyć światła, klakson, czujnik parkowania, ekran komputera pokładowego i mnóstwo innych systemów i urządzeń.

Konektory elektryczne w sklepie iParts

Oferujemy liczne konektory do kostek samochodowych. W zestawie znajdziesz konektory samochodowe o różnych kształtach, wymiarach i kolorach. Dostępne w naszej ofercie konektory samochodowe to produkty uznanych marek. Współpracujemy z dostawcami, dla których najważniejsza jest jakość. Jednocześnie zarówno nasi dostawcy, jak i my sami, stawiamy na dostępność produktów. Dlatego też cena zestawu konektorów samochodowych zawsze jest konkurencyjna.

Potrzebne są Ci konektory samochodowe? Z pewnością znajdziesz u nas części zamienne, które spełnią Twoje oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i dopasowaniem produktów do własnych potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości możesz skontaktować się z naszym konsultantem, który wszystko Ci wyjaśni.

Inne części zamienne do narzędzi: