Kółka pilarek do glazury

Znaleziono produktów: 13
Sortuj:
Widok:   
z 1

32,00 z VAT
Kod: RD01020 Producent części: REXXER

35,00 z VAT
Kod: RD01021 Producent części: REXXER

37,00 z VAT
Kod: RD01022 Producent części: REXXER

Kółka tnące do glazury - do maszynek glazurniczych

Pilarki do glazury to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu, składające się z kilku części. Wśród nich należy wymienić kółka tnące do obcinaka, czyli kółka pilarek do glazury. To elementy eksploatacyjne, które co pewien czas należy wymieniać. W takiej sytuacji zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym znajdziesz każde kółko wymienne do pilarki, którego możesz potrzebować.

Kółko pilarek do glazury, czyli co?

Warto pokrótce wyjaśnić, czym tak właściwie są kółka pilarek do glazury. Otóż mowa tutaj o wymiennym elemencie pilarki, czyli urządzenia do cięcia i innej obróbki elementów glazurniczych. W rzeczywistości kółko tnące do maszynek glazurniczych obrabia takie materiały, jak: płytki ścienne i podłogowe, cegły, a nawet marmur. Warto zaznaczyć, że kółko tnące do maszynek glazurniczych należy dobrać do przeznaczenia urządzenia.

W tej kategorii znajdziesz dowolne kółko tnące do maszynek ręcznych do glazury. Pilarki ręczne i mechaniczne znacząco się między sobą różnią, zatem także kółka pilarek do glazury tych dwóch rodzajów są odmienne. Kółka tnące do obcinaka ręcznego to elementy zdecydowanie mniejsze, o mniejszej masie. Jednocześnie mówimy o elementach bardzo ostrych i posiadających zdolność przecinania grubych i twardych materiałów. Niemniej jednak nie aż tak grubych i twardych, jak te, z którymi radzą sobie urządzenia mechaniczne.

Kiedy wymieniać kółka pilarek do glazury?

Kółko pilarki do glazury to element roboczy, który w czasie pracy maszyny znajduje się w bezpośrednim kontakcie z obrabianym materiałem. Tym samym narażony jest na działanie dużej siły tarcia. Konsekwencją tego jest szybkie stępienie ostrza, a więc konieczność wymiany elementu. Niewątpliwie kółka tnące do glazury należy wymieniać od razu po spostrzeżeniu, że efektywność ich pracy jest niewystarczająca.

Całe szczęście cena kółka pilarki do glazury w iParts nie jest wysoka. Nasz sklep oferuje konkurencyjne ceny, aby Klienci bez trudu mogli zaopatrzyć się w potrzebne części zamienne. Jednocześnie każdy nasz produkt pochodzi od sprawdzonego dostawcy. Inwestujemy tylko w najlepsze marki, co gwarantuje nam zadowolenie Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kółek pilarek do glazury, a także innych części zamiennych, narzędzi ręcznych, oraz pozostałych produktów. Masz wątpliwości przy wyborze produktu? Skontaktuj się z naszym konsultantem, który chętnie odpowie na wszystkie pytania!