Pierścienie

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

Zestaw pierścieni segera zewnętrznych 300 sztuk

25,00 z VAT
Kod: YT06880 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

225 sztuk pierścieni segera mix

26,00 z VAT
Kod: YT06882 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Zestaw pierścieni segera wewnętrznych 300 sztuk

27,00 z VAT
Kod: YT06881 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Pierścień pyłoszczelny

30,00 z VAT
Kod: RF45903 Producent części: REXXER

Pierścienie segera, 300 sztuk

31,00 z VAT
Kod: 11975 Producent części: NEO TOOLS

Pierścienie zabezpieczające

Pierścienie to swego rodzaju elementy uzupełniające, które pozornie mogą wydawać się mało istotne. W rzeczywistości te bardzo niewielkie elementy pełnią bardzo ważne funkcje w maszynach, urządzeniach i pojazdach. Powszechnie stosuje się je w sprzęcie przemysłowym czy też w maszynach budowlanych. Ponadto obecne są również w wielu podzespołach samochodowych. W naszej bogatej ofercie pierścieni z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz. Zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiedni zestaw.

Czym są pierścienie?

Najprościej rzecz ujmując, pierścienie służą do zabezpieczenia ruchu poszczególnych części. Do najpopularniejszych należą pierścienie segera, które wykorzystuje się do zabezpieczania elementów zamontowanych na osiach lub wałach. Ponadto, z pierścieni tego typu korzysta się w przypadku części montowanych w otworach. Istnieje również wiele innych pierścieni, które poza zabezpieczaniem ruchu pełnią również inne funkcje. Niektóre pierścienie to dodatkowe uszczelnienie konstrukcji. Mogą one również hamować siłę tarcia. Dostępne są pierścienie z tworzyw sztucznych oraz z metalu. Materiał wykorzystany do produkcji jest uzależniony od przeznaczenia elementu.

Nasza oferta to rozmaite pierścienie. Oferujemy pierścienie zewnętrzne i pierścienie wewnętrzne, których parametry nieco się od siebie różnią. Zwykle pierścienie zewnętrzne muszą być nieco bardziej wytrzymałe ze względu na ekspozycję na więcej czynników zagrażających.

Jakościowe części zamienne

Zależy nam na zadowoleniu wszystkich Klientów. Dlatego oferujemy jedynie jakościowe części zamienne. Dotyczy to zarówno kompletnych podzespołów samochodowych, jak i tak drobnych elementów maszyn i urządzeń, jak pierścienie. Dostępne w naszym asortymencie pierścienie to produkty renomowanych marek. Zanim nawiążemy współpracę z jakimś producentem, zawsze dobrze go sprawdzamy. Dopiero kiedy upewnimy się, że odpowiada nam jego sposób produkcji i jesteśmy przekonani co do najwyższej jakości produktu, dołączamy produkty do oferty.

Oferowane przez nas pierścienie zabezpieczające i wszystkie inne to produkty, które wyróżnia również atrakcyjna cena. Sklep iParts osiągnął to, co wielu wydawało się absolutnie nieosiągalne. Otóż u nas możesz znaleźć wysokiej klasy produkty w przystępnych cenach. Sprawdź ofertę pierścieni w naszym sklepie i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadaj pytanie naszemu konsultantowi, który wszystko szczegółowo Ci wyjaśni.

Inne części zamienne do narzędzi: