Narzędzia łączące elektryczne

Znaleziono produktów: 12
Sortuj:
Widok:   
z 1

58,00 z VAT
Kod: RB04001 Producent części: REXXER

62,00 z VAT
Kod: RB04002 Producent części: REXXER

84,00 z VAT
Kod: RB02203 Producent części: REXXER

118,00 z VAT
Kod: RB02201 Producent części: REXXER

514,00 z VAT
Kod: RB04607 Producent części: REXXER

542,00 z VAT
Kod: RB04608 Producent części: REXXER

634,00 z VAT
Kod: RB04609 Producent części: REXXER

42,00 z VAT
Kod: RB02205 Producent części: REXXER

84,00 z VAT
Kod: RB04004 Producent części: REXXER

133,00 z VAT
Kod: RB04610 Producent części: REXXER

Przydatne w warsztacie narzędzia łączące elektryczne

Narzędzia łączące elektryczne stanowią nieodzowną pomoc w przydomowym garażu oraz w profesjonalnych pracach remontowych, warsztatowych oraz budowlanych. Sklep narzędziowy iParts wśród wyżej wymienionych akcesoriów oferuje wysokiej jakości lutownicę. Charakteryzuje ją prosta konstrukcja. Dzięki niej możliwe są drobne naprawy urządzeń elektronicznych. Wyżej wymienione narzędzia budowlane posiadają odpowiednie wyprofilowanie, a także wymienny grot. Tym samym wysokiej klasy przyrządy mogą pracować nawet w trudnych warunkach i słabo dostępnych miejscach.

Lutownice oporowe jako niezastąpione narzędzia łączące elektryczne

Lutownice oporowe należą do profesjonalnych narzędzi łączących elektrycznie. Różnią się między sobą różnymi czynnikami, na przykład mocą urządzenia, wielkością i oczywiście wagą. Wśród narzędzi do łączenia tego typu można wyróżnić profesjonalne zestawy do lutowania od renomowanego, polskiego producenta NEO. Wyróżniają się one mocą palnika na poziomie 2kW oraz temperaturą płomienia wynoszącą nawet 1850 stopni Celsjusza. Wyposażone w porządny palnik turbo, w sposób znaczący przyspieszają przepływ gazu. Dzięki temu, praca przebiega znacznie sprawniej i efektywniej, gdyż płomień w krótkim czasie rozgrzewa miedź oraz pozostałe materiały. Profesjonalna lutownica bez problemu poradzi sobie z zadaniem jakim jest łączenie metalu. Jakościowe lutownice od wspomnianej firmy NEO, oraz wielu innych marek, oferuje nasz sklep narzędziowy.

Co warto wiedzieć o narzędziach do łączenia?

Korzystając z odpowiednich narzędzi do łączenia, można połączyć ze sobą niemal dowolne materiały. Wbrew pozorom nie tylko metal można ze sobą trwale związać. Przykładowo również łączenie drewna odbywa się z użyciem profesjonalnych narzędzi, które oferuje nasz sklep narzędziowy. Co ważne, wszystkie przyrządy wykazują zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa. O ich jakości świadczą przyznane w tym celu certyfikaty CE. Polscy, renomowani producenci NEO oraz YATO spełniają oczekiwania profesjonalistów oraz osób, którym zależy na wysokiej jakości pracy.

Profesjonalne zestawy oferowane przez renomowany sklep narzędziowy

Jakościowe narzędzia do łączenia charakteryzują się krótkim czasem nagrzewania poszczególnych elementów. Wyróżnia je także prostota obsługi. Wyposażone są one w charakterystyczną, ergonomiczną, antypoślizgową rękojeść, która wpływa znacząco na bezpieczeństwo pracy. W zależności od przeznaczenia urządzenia, lutownice mogą posiadać moc na poziomie około 40, 60, 80 czy też 100 Watów lub więcej. Do porządnych, polecanych elementów zalecane są urządzenia o większej mocy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością każdy znajdzie w niej odpowiednie dla siebie urządzenia do łączenia metalu czy drewna.