Naboje z gazem

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

35,00 z VAT
Kod: RB21711 Producent części: REXXER

Naboje gazowe niezbędne w wielu sytuacjach

Naboje z gazem oferowane przez iParts sprzedawane są w bezpiecznych, metalowych opakowaniach. Zapewniają one komfort użytkowania w każdych warunkach. Wyposażone są w specjalny zawór, dzięki któremu można zatrzymać wydostanie się gazu w każdym dowolnym momencie. Wyżej wymienione akcesoria warsztatowe wyróżniają się szerokim zastosowaniem w przypadku wielu urządzeń. Warto wiedzieć, iż wszystkie naboje z gazem w naszym asortymencie są zgodne z europejskimi normami. O ich najwyższej jakości i bezpieczeństwie użytkowania świadczy między innymi norma EN417. Określa ona szczegółowo wymagania dotyczące konstrukcji metalowego opakowania i specyfiki produktu. Wyłącznie certyfikowane akcesoria nadają się do profesjonalnego, czy też amatorskiego użytku. Warto o tym pamiętać, aby uniknąć wypadku.

Naboje z gazem do lamp lutowniczych

Nabój z gazem może zasilać różnego rodzaju urządzenia przenośne, z tego też powodu często przydaje się on na działkach, w czynnościach survivalowych oraz na kempingach. Naboje można również stosować do lamp lutowniczych w celu zespolenia poszczególnych, metalowych elementów. Nabój ma zastosowanie również w przenośnych kuchenkach oraz palnikach. Charakteryzuje się on uniwersalnym zastosowaniem. W jego zawartości znajduje się zawór odcinający gaz, który gwarantuje bezpieczeństwo. Nabój gazowy oferowany jest w wygodnych, małych i dużych opakowaniach.

Naboje do narzędzi od renomowanych dostawców

Warto wybierać naboje do narzędzi od renomowanych dostawców. Dzięki temu można mieć pewność, że spełnią one wszelkie normy i zapewnią bezpieczeństwo korzystania. Propan butan, który znajduje się w metalowym opakowaniu, zapewnia równomierny płomień bez powodowania trzasków. Warto zauważyć, że w nabojach z gazem została wykorzystana solidnie wykonana obudowa. Jest ona odporna na eksploatację, uszkodzenia wywołane drogą mechaniczną oraz zarysowania. Doskonale chroni propan butan, zatem nie ma obaw, że pojawi się niekontrolowane wydostanie paliwa z pojemnika.

Co można nabyć w specjalistycznym sklepie narzędziowym iParts?

Sklep narzędziowy iParts oferuje najwyższej jakości akcesoria, które mogą być stosowane w profesjonalnym warsztacie samochodowym, na budowie, podczas remontu i prac dekarskich. Na dużą uwagę zasługują zwłaszcza narzędzia budowlane od renomowanych, polskich producentów. Firmy Yato, Neo Tools oraz Rexxer oferują certyfikowane akcesoria oraz części, które gwarantują najwyższą jakość wykonania. Dostępne są one w atrakcyjnych przedziałach cenowych.