Narzędzia łączące gazowe

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

Zestaw do lutowania 3 palniki + wąż 2m

169,00 z VAT
Kod: RB04041 Producent części: REXXER

Głowiczka z dyszą, palnik Bunsena

36,00 z VAT
Kod: 9601152 Producent części: KS TOOLS

Lampa lutownicza gazowa na naboje

158,00 z VAT
Kod: 20020 Producent części: NEO TOOLS

Niezbędne narzędzia łączące gazowe

Narzędzia łączące gazowe przydają się przy wielu pracach elektrycznych, warsztatowych oraz budowlanych. Wśród tego typu akcesoriów warto wyróżnić następujące sprzęty: lampy lutownicze z zapłonem piezoelektrycznym, zestawy do lutowania z 3 palnikami, zestawy do prac dekarskich, czy też lampy lutownicze gazowe na naboje. Sklep narzędziowy iParts oferuje najwyższej jakości certyfikowane akcesoria od renomowanych dostawców. Marki Neo Tools oraz Rexxer należą do polskich firm, które specjalizują się przede wszystkim w produkcji oraz dystrybucji profesjonalnych narzędzi dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Wiele produktów od tych producentów znajduje się w naszym asortymencie.

Palnik gazowy dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów

Palnik gazowy jest produktem, który może być stosowany przez wykwalifikowanych pracowników warsztatów. Palnik posiada na wyposażeniu główny przewód zasilający. Umożliwia on także swobodną regulację płomienia. W zestawie znajdują się klucze montażowe najczęściej w ilości 2 sztuk oraz wąż zasilający o długości 2 metrów. W naszych zestawach oferowane są wysokiej jakości palniki. Strumień płomienia można regulować wygodnie za pomocą pokrętła dołączonego do urządzenia. Temperatura maksymalna w wyżej wymienionych akcesoriach osiąga najczęściej 1450 stopni Celsjusza. Narzędzia budowlane tego typu, które znaleźć można w asortymencie naszego sklepu narzędziowego, wyróżniają się wysoką jakością wykonania, o czym świadczą przyznane certyfikaty CE.

Narzędzia do łączenia o ergonomicznym uchwycie

Akcesoria budowlane w iParts wykazują zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa. W narzędziach łączących gazowych stosowana jest ergonomiczna rękojeść, która zapewnia pewny uchwyt i wpływa na bezpieczeństwo pracy. Narzędzia do łączenia przydają się przede wszystkim do lutowania, spawania oraz podgrzewania zapieczonych śrub. Urządzenia są najczęściej wyposażone w zawór regulujący dopływ gazu. Funkcjonalne i proste w użyciu narzędzia budowlane tego rodzaju to obowiązkowe wyposażenie każdego warsztatu.

Narzędzia łączące gazowe od renomowanego producenta Neo Tools

Wśród narzędzi łączących gazowych można wymienić akcesoria o mocy równej około 1700 Watów. Lampy gazowe lutownicze na naboje od renomowanego producenta NEO wyposażone są w stalowe obudowy, które wykazują odporność na zarysowanie oraz uszkodzenie mechaniczne, i ogólnie rozumianą eksploatację. Świetnie ochraniają one nabój z gazem, przez co podnoszą bezpieczeństwo pracy z lampą. Niektóre modele mogą pracować wyłącznie w jednej pozycji. Inne z kolei, mogą pracować w każdej, dowolnej pozycji, gdyż urządzenia można wygodnie przekręcać. Co ważne, nowatorskie modele wyposażone są w funkcję chwilowego zapłonu, dzięki czemu można włączyć urządzenie bez potrzeby odkręcania zaworu z gazem. Niewątpliwie w wielu sytuacjach jest to bardzo przydatna funkcjonalność.

Inne artykuły łączące: