Nitownice

Znaleziono produktów: 39
Sortuj:
Widok:   
z 2

52,00 z VAT
Kod: OK060017 Producent części: ROOKS

53,00 z VAT
Kod: YT36007 Producent części: YATO

58,00 z VAT
Kod: YT3600 Producent części: YATO

61,00 z VAT
Kod: YT36012 Producent części: YATO

89,00 z VAT
Kod: YT3609 Producent części: YATO

110,00 z VAT
Kod: YT36095 Producent części: YATO

114,00 z VAT
Kod: YT3610 Producent części: YATO

337,00 z VAT
Kod: YT36171 Producent części: YATO

364,00 z VAT
Kod: YT36129 Producent części: YATO

775,00 z VAT
Kod: YT3618 Producent części: YATO

70,00 z VAT
Kod: YT36070 Producent części: YATO
1 | 2  Następna  

Niezbędne narzędzie do łączenia - nitownica do nitów i nitowkrętarek

Nitownica przydaje się do łączenia ze sobą różnych elementów. To narzędzie znajduje szerokie zastosowanie między innymi w branży budowniczej, obróbkach blachy jak również w robotach amatorskich. Połączenia pomiędzy poszczególnymi częściami wykonuje się z pomocą tego urządzenia, niezwykle szybko i precyzyjnie. Nawet tanie nitownice wyposażone są w specjalistyczne końcówki, dzięki którym można dobrać optymalną średnicę nitu do danej części. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu narzędziowego, w którym dostępne są nitownice od renomowanych producentów.

Nitownice, które wyróżniają się komfortem użytkowania dzięki ergonomicznym uchwytom

Nitownice w procesie produkcji wykonywane są najczęściej ze stali nierdzewnej. Na ich wyposażeniu znajdują się wyprofilowane rączki, które pokryte są materiałem gumowym. Posiadają one ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu nie wyślizgują się z dłoni. Nitownice do nitów zapewniają komfort i bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Sklep narzędziowy iParts oferuje wysokiej jakości sprzęt od polskich dostawców. Wśród dostępnych urządzeń można wymienić między innymi nitownicę do nitów: zrywalnych, nitonakrętek, stalowych oraz aluminiowych, a także do nitów plastikowych.

Certyfikowane nitownice do prac budowlanych i remontowych

W nitownicach stosowane są najwyższej jakości komponenty, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Te wyspecjalizowane narzędzia do łączenia nadają się do nitów o średnicy 2,4; 3,2; 4; oraz 4,8 milimetrów. Do profesjonalnego użytku stosuje się narzędzia budowlane o niezawodnej jakości. Nitownice do nitonakrętek dostępne w naszej ofercie wyróżniają się certyfikatem TÜV Rheinland, który świadczy o doskonałych parametrach urządzeń. Modele wyposażone są w specjalistyczne adaptery, które dostosowane są do różnych średnic. Można je przechowywać w korpusie narzędzia. Tego typu adaptery można mocować za pomocą uniwersalnego gwintu.

Do jakich zadań można stosować profesjonalną nitownicę?

Profesjonalna nitownica zrywa poszczególne nity ze zwartych i twardych materiałów, zatem poradzi sobie ona doskonale również ze stalą nierdzewną. Nitownica elektryczna zaprojektowana jest najczęściej ze stopu aluminium, natomiast dźwignia odkuwana jest z wysokiej jakości stali. Nitownica ręczna wyposażona jest w specjalistyczne szczęki, które mają bardzo mocny uścisk, dzięki czemu są niezwykle efektywne w działaniu. Nitownica pneumatyczna ułatwia demontaż rozbudowanych stelaży oraz osłon. Stosowana jest ona do klasycznych nitów.