Zszywacze

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

36,00 z VAT
Kod: YT70020 Producent części: YATO

44,00 z VAT
Kod: YT7007 Producent części: YATO

62,00 z VAT
Kod: YT7000 Producent części: YATO

79,00 z VAT
Kod: YT7001 Producent części: YATO

84,00 z VAT
Kod: 16015 Producent części: NEO TOOLS

99,00 z VAT
Kod: 16022 Producent części: NEO TOOLS

106,00 z VAT
Kod: YT7003 Producent części: YATO

106,00 z VAT
Kod: YT09201 Producent części: YATO

146,00 z VAT
Kod: YT09202 Producent części: YATO

53,00 z VAT
Kod: YT70021 Producent części: YATO

105,00 z VAT
Kod: YT7004 Producent części: YATO

128,00 z VAT
Kod: YT7005 Producent części: YATO

Profesjonalne zszywacze tapicerskie

Zszywacz tapicerski jest przydatnym narzędziem w pracach remontowych i wykończeniowych. Jest on również niezastąpiony przy pracach stolarskich. Co ważne, w większości modeli występuje regulacja siły i zakresu pracy. Z pomocą tego narzędzia można w szybkim czasie połączyć na stałe różnego rodzaju materiały. Tani zszywacz tapicerski poradzi sobie z łączeniem drewna z tkaninami, kartonem, welurem bądź też skórą ekologiczną. Niewątpliwie uniwersalność tego sprzętu to jedna z jego głównych zalet. Warto wybrać jakościowy zszywacz, aby mieć pewność, że posłuży on przez wiele lat. Oferujemy szeroki wybór urządzeń, zarówno jeśli chodzi o zszywacze ręczne, jak i akumulatorowe.

Zszywacze tapicerskie do profesjonalnych prac

Zszywacze tapicerskie łączą ze sobą poszczególne materiały za pomocą wbijania zszywki w określony punkt. Jest ona wbijana w sposób szybki i dynamiczny. Profesjonalne akcesoria tapicerskie projektowane są z wysokiej jakości metalu, który wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowanie. Warto wiedzieć, że profesjonalne narzędzia do łączenia wyposażone są w funkcję regulacji docisku sprężyn. Urządzenia na zszywki charakteryzują się prostotą obsługi, są wytrzymałe i funkcjonalne. Taker tapicerski cechuje się przede wszystkim szybkością, funkcjonalnością oraz dużą mocą. To niepozorne narzędzie ma naprawdę bardzo duże możliwości.

Urządzenia do zszywania folii oraz układania papy

Za pomocą zszywaczy tapicerskich można wykonać profesjonalne prace budowlane związane z układaniem folii oraz papy. Dobry zszywacz tapicerski posiada ergonomiczny uchwyt. Z jego pomocą można wykonać bezpieczną i kontrolowaną pracę. Natomiast zszywacz akumulatorowy przydaje się przy zaawansowanych pracach. Z jego pomocą można wbić nie tylko zszywki ale i gwoździe do różnego rodzaju materiałów. Można wykorzystać go w przydomowym warsztacie, czy w ogóle w domu, jednak przede wszystkim przeznaczony jest dla profesjonalistów. Sklep narzędziowy iParts oferuje najwyższej jakości akcesoria warsztatowe oraz sprzęty budowlane, które wyróżniają się certyfikatami CE.

Praktyczne zszywacze do łączenia materiałów obiciowych

Zszywacz tapicerski pneumatyczny stosowany jest na szeroką skalę w wielu gałęziach przemysłu. Z jego pomocą można łączyć materiały obiciowe do drewna. Zszywacz tapicerski ręczny posiada specjalne uchwyty do naprężania, które są bardzo trwałe i porządnie wykonane, o ile korzystamy ze sprzętu od renomowanego producenta. Zszywacz zwalnia sprężynę w odpowiednim momencie, dzięki czemu trafia ona głęboko w materiał. U nas znajdziesz tani zszywacz wysokiej jakości, który posłuży Ci przez lata.