Kleje do pistoletu

Znaleziono produktów: 17
Sortuj:
Widok:   
z 1

36,00 z VAT
Kod: YT82431 Producent części: YATO

38,00 z VAT
Kod: YT82430 Producent części: YATO

Klej do pistoletu klejącego na gorąco - czemu warto?

Klejenie na gorąco stanowi jedną z nowoczesnych metod łączenia poszczególnych elementów. Taka forma klejenia jest chętnie wykorzystywana przez majsterkowiczów, profesjonalistów oraz monterów. Niewątpliwie bardzo przydaje się w szeroko rozumianym przemyśle. Warto zauważyć, że klejenie w ten sposób jest bardzo wygodne. Klej do pistoletu działa bezzapachowo i nie brudzi powierzchni. Charakteryzuje go świetna sprężystość oraz elastyczność. Kleje termotopliwe mogą pracować do temperatury nawet 200 stopni Celsjusza. Czas wiązania produktu jest bardzo krótki, nie wynosi on dłużej niż 30 sekund. Sklep narzędziowy iParts oferuje najwyższej jakości kleje, które służą między innymi do mocowania przewodów elektrycznych.

Kleje do pistoletu odpowiednie do profesjonalnych prac

Kleje do pistoletu nadają się do pracy z różnymi materiałami. Oferowane są one między innymi przez polskich, renomowanych producentów. Urządzenia polskich marek zapewniają doskonałą jakość w przystępnej cenie. Te profesjonalne narzędzia do łączenia poradzą sobie doskonale między innymi z papierem, drewnem, przewodami elektrycznymi oraz izolacjami z PVC. W klejach do pistoletu stosowane są specjalne materiały niebrudzące. Urządzenia tego typu produkowane są na bazie polimeru. Są one niezastąpione w motoryzacji, pracach elektrycznych, meblarskich, jak również tapicerskich. Uniwersalność zastosowania tego sprzętu to jedna z jego głównych zalet.

Wkłady klejowe od renomowanego producenta YATO

Narzędzia budowlane oferowane są przez polskich, renomowanych dostawców, gwarantują wygodę pracy. Klej do pistoletu na gorąco marki YATO może być nanoszony na materiał w postaci małych punktów bądź długich pasków. Niektóre kleje mogą być także wystrzeliwane z pistoletu w postaci cienkich niteczek. Jakość wkładów ma niebagatelne znaczenie. Z tego też powodu warto wybrać wkłady klejowe opierające się wyłącznie na wysokiej jakości kompozytach. Takie właśnie produkty oferuje nasz sklep narzędziowy. Starannie dobieramy dostawców, podejmując współpracę tylko z tak renomowanymi firmami, jak właśnie Yato.

Co warto wiedzieć o technice klejenia na gorąco?

Klej na gorąco oferowany jest z wieloma rodzajami wkładów, różnią się one długością. Wybierając dłuższe paski, można zaoszczędzić dużą ilość czasu na wymianę poszczególnych wkładów. Dzięki temu minimalizuje się również straty, które powstają w procesie załadunku nowego wkładu do pistoletu. Bez wątpienia tani klej do pistoletu od marki YATO poradzi sobie z wieloma zadaniami. Jest on sprzedawany w wielosztukach. Charakteryzuje go wysoka jakość, trwałość oraz niezawodność.