Kluczyki do narzędzi

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

28,00 z VAT
Kod: RG13120 Producent części: REXXER

30,00 z VAT
Kod: RG13121 Producent części: REXXER

43,00 z VAT
Kod: 02001 Producent części: NEO TOOLS

122,00 z VAT
Kod: 02060 Producent części: NEO TOOLS

48,00 z VAT
Kod: RG13125 Producent części: REXXER

Kluczyki do narzędzi jako niezbędne wyposażenie warsztatu

Różnego rodzaju klucze i kluczyki to niewątpliwie podstawowe wyposażenie każdego warsztatu. Bez nich nie byłoby możliwe wykonywanie najprostszych prac. Również przy większych remontach klucze narzędziowe czy uchwyty wiertarskie okazują się niezbędne. Nie można też zapominać o kluczykach do narzędzi, bez których obsługa oraz naprawa elektronarzędzi byłaby niewykonalna.

Kluczyki do narzędzi i inne niezbędne akcesoria

W naszej ofercie znajdują się liczne kluczyki do narzędzi. Oferujemy zarówno modele uniwersalne, jak i przeznaczone do konkretnych urządzeń. W asortymencie znaleźć można liczne kluczyki do elektronarzędzi. Są to akcesoria niezbędne do wymiany końcówek czy modyfikacji funkcji poszczególnych narzędzi. Kluczyki do narzędzi to także akcesoria przydatne w sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia czy awarii elektronarzędzi. Umożliwiają one łatwe rozkręcenie urządzenia, w celu dostania się do jego środka i naprawy usterki.

Nasz sklep narzędziowy oferuje także klucze do szlifierek kątowych, klucze do śrubunków, czy też kluczyki uniwersalne do szafek. To jednak jeszcze nie wszystko, w co można się u nas wyposażyć. Tanich narzędzi, w tym kluczy, a także kluczyków do narzędzi, stale przybywa w naszym asortymencie.

Najwyższej jakości kluczyki do narzędzi

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że klienci poszukują przede wszystkim produktów jakościowych. Dlatego też oferujemy kluczyki do narzędzi najwyższej klasy. Wszelkie produkty, które znajdują się w asortymencie, przeszły szereg testów. Są to elementy wykonane z wytrzymałych materiałów. Jednak jeśli chodzi o klucze narzędziowe i kluczyki do narzędzi najważniejsza wydaje się precyzja ich wykonania. To dzięki niej nie zawodzą w żadnej sytuacji.

Oferowane przez nas tanie narzędzia to produkty kilku marek.  Cechą wspólną naszych dostawców jest pełen profesjonalizm. Współpracujemy między innymi z polską marką Rexxer. Jest to firma, która w bardzo krótkim czasie zdobyła uznanie na rynku polskim i zagranicznym. Kolejny dostawca to Neo-Tools, a więc wszechstronny producent i dystrybutor narzędzi. Decydując się na narzędzia Neo-Tools można liczyć na aż 25 lat gwarancji producenta.

Czy tanie narzędzia mogą być niezawodne?

Wielu klientów pyta nas, czy możliwe jest, aby tanie narzędzia były wysokiej jakości. Od lat udowadniamy, że jest to jak najbardziej realne. Wszelkie kluczyki do narzędzi, ale też inne produkty z naszej oferty, to produkty dostępne w konkurencyjnych cenach. Działamy na dużą skalę, a warunki naszej współpracy z dostawcami są bardzo korzystne. To wszystko sprawia, że możemy zaoferować profesjonalne narzędzia i akcesoria w przystępnych cenach.