Folie stretch

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Folia stretch ręczna 2, 5kg 300mb

34,00 z VAT
Kod: RM55004 Producent części: REXXER

Folia stretch 1, 4 kg

63,00 z VAT
Kod: RM55001 Producent części: REXXER

Folia stretch w rolkach - do pakowania i owijania

Każdy z nas wielokrotnie miał do czynienia z folią stretch. Jest ona dzisiaj powszechnie stosowana między innymi przez firmy kurierskie. Jednak zabezpieczenie transportowanego towaru to tylko jedno z wielu zastosowań folii strecz. Do czego jeszcze może się przydać? Czym się charakteryzuje?

Czym jest folia stretch?

Oferowany produkt do owijania to rozciągliwa folia wykonana z polietylenu. Jej produkcja jest relatywnie tania, właściwości ochronne bardzo dobre, a wszechstronność zastosowania ogromna. To wszystko przekłada się na popularność folii stretch. Ze względu na jej rozciągliwość, bardzo łatwo jest owinąć folię wokół w zasadzie dowolnego przedmiotu. Ponadto jest ona niezwykle wytrzymała. Dzięki temu skutecznie chroni owinięty przedmiot przed uszkodzeniem. Warto w tym miejscu wspomnieć, że folia strecz występuje w różnych formach. Po pierwsze w naszej ofercie znajdują się rolki o różnorodnych wymiarach. Szerokość folii należy wybrać uwzględniając wymiary przedmiotów, które mają zostać owinięte. Ponadto poszczególne folie różnią się również długością. Najczęściej spotykane są modele przezroczyste. Niemniej jednak występują również w innych kolorach. W naszym sklepie dostępna jest na przykład folia stretch czarna. Przydaje się ona wtedy, kiedy zachodzi konieczność ukrycia danego przedmiotu. Ponadto stosowanie folii stretch w różnych kolorach, na przykład w magazynach, ułatwia segregacje towarów.

Do czego stosuje się folie stretch?

Zastosowanie folii stretch jest bardzo szerokie. Jest ona wykorzystywana między innymi jako folia do pakowania towarów przeznaczonych do transportu. Wynika to z właściwości ochronnych, zapewnianych przez folię stretch. Folia chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto posiada ona właściwości termoizolacyjne. Tym samym chroni transportowany towar przed wysokimi i niskimi temperaturami. Właściwość ta wykorzystywana jest również podczas magazynowania towarów. W magazynach bardzo często można natrafić na towary zapakowane w  rozciągliwą folię. Ponadto folia stretch w rolkach przeznaczona jest również do użytku w gospodarstwach domowych. Dzięki termoizolacji oraz ścisłemu przyleganiu sprawdza się jako zabezpieczenie jedzenia chowanego do lodówki. Dzięki niej zapachy w lodówce pozostają w naczyniach, nie przenikając się wzajemnie.

Tanie narzędzia i akcesoria

Nasz sklep narzędziowy oferuje szeroki wybór produktów. Oferujemy tanie narzędzia, ale również liczne akcesoria, takie jak choćby właśnie folia stretch. Tym co łączy wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie są niska cena oraz wysoka jakość. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Inne katgorie narzędziowe: