Szczotki druciane

Znaleziono produktów: 46
Sortuj:
Widok:   
z 2

Szczotka druciana 5-rzędowa

7,00 z VAT
Kod: YT6359 Producent części: YATO

Szczotka druciana 6-rzędowa

8,00 z VAT
Kod: YT6360 Producent części: YATO

Szczotka druciana 4-rzędowa

9,00 z VAT
Kod: YT6358 Producent części: YATO

Szczotka druciana cylindryczna 20mm

12,00 z VAT
Kod: YT47695 Producent części: YATO

Szczotka druciana cylindryczna 26mm

15,00 z VAT
Kod: YT47696 Producent części: YATO

Szczotka druciana cylindryczna 38mm

19,00 z VAT
Kod: YT47698 Producent części: YATO
1 | 2  Następna  

Szczotka druciana jako narzędzie pierwszej potrzeby

Pewne urządzenia i narzędzia powinny się znaleźć w każdym zakładzie produkcyjnym. O tym wie prawdopodobnie każdy. Jednak nie można zapominać również o drobnych akcesoriach, niezbędnych podczas wykonywania codziennych obowiązków. Mowa o tak drobnych i z pozoru niewiele znaczących przedmiotach, jak na przykład szczotka druciana. Niewątpliwie powinna się ona znaleźć nie tylko w każdej fabryce, ale również w każdym warsztacie czy garażu.

Czym jest szczotka druciana?

Nie ma wątpliwości, że szczotka druciana to jedno z najprostszych narzędzi w zakładzie produkcyjnym i warsztacie. Jest to urządzenie ręczne o prostej konstrukcji. Ręczna szczotka druciana to narzędzie składające się z kilkurzędowego włosia i rączki. Włosie wykonane jest z drutu stalowego. Nasz sklep narzędziowy oferuje szczotki druciane różnego rodzaju. Różnica w budowie szczotki dotyczy przede wszystkim liczby rzędów stalowych drutów. Najpopularniejsze są modele 3– i 5-rzędowe. Ponadto różnice pomiędzy szczotkami dotyczą również rodzaju uchwytu. Rączka może być wykonana z drewna, plastiku lub metalu. Większość modeli posiada uchwyt z tworzywa sztucznego.

Do czego służy szczotka druciana?

Klasyczna szczotka druciana to narzędzie umożliwiające zachowanie czystości. Świetnie sprawdza się w czyszczeniu wszystkich niemal powierzchni. Przy jej pomocy można usunąć resztki produkcyjne z maszyn, a także z podłogi. Skutecznie usuwa zarówno duże, jak i najdrobniejsze zanieczyszczenia z metalu czy betonu. Warto zauważyć, że ręczna szczotka druciana przydaje się nie tylko w halach produkcyjnych, warsztatach czy garażach, ale również na placach budowy. Wynika to głównie ze zdolności do oczyszczania wspomnianego przed chwilą betonu. Dzięki szczotce drucianej można łatwo oczyścić powierzchnię, aby móc komfortowo kontynuować pracę.

Jak wybrać odpowiednią ręczna szczotkę drucianą?

Wszystkie szczotki druciane dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości, a jednocześnie tanie narzędzia. Tym samym wybór konkretnego modelu ma drugorzędne znaczenie. W tej kwestii nie pozostaje nic innego, jak kierować się własnymi, indywidualnymi preferencjami. Dla niektórych lepszym rozwiązaniem będzie szczotka z długim uchwytem, a dla innych z krótkim. Niektórym może lepiej odpowiadać drewniany uchwyt, pozostali natomiast będą usatysfakcjonowani uchwytem wykonanym z tworzywa sztucznego. Sklep narzędziowy iParts oferuje liczne szczotki druciane, wszelkiego rodzaju, tak aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiadający mu model.

Inne katgorie narzędziowe: