Uchwyty wiertarskie

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

Uchwyty wiertarskie różnego rodzaju

Urządzenia mechaniczne, przede wszystkim elektronarzędzia, są dzisiaj absolutnie niezbędne w warsztacie czy fabryce. Bez wiertarek, frezarek czy tokarek większość czynności w tych zakładach nie byłaby możliwa do wykonania. Jednak, aby urządzenia te były w pełni funkcjonalne, konieczne jest posiadanie licznych uchwytów wiertarskich. To dzięki nim można połączyć z wiertarką rozmaite wiertła oraz narzędzia.

Uchwyty wiertarskie każdego rodzaju

Jako wszechstronny sklep narzędziowy posiadamy w swojej ofercie liczne uchwyty wiertarskie. Warto zauważyć, że ich różnorodność jest dzisiaj bardzo duża. Dotyczy ona między innymi sposobu połączenia uchwytu wiertarskiego z urządzeniem. Najbardziej klasyczne są modele montowane na klucz. Uchwyt na klucz występuje w połączeniu z kluczem służącym przykręceniu uchwytu do wiertarki, tokarki czy też dowolnej innej maszyny. Natomiast demontaż uchwytu wymaga przekręcenia klucza w drugą stronę. Dzisiaj tego typu uchwyt wiertarski wciąż jest bardzo popularny. Niemniej jednak na rynku pojawiły się również inne rozwiązania.

Najwygodniejszym rozwiązaniem zdaje się być uchwyt wiertarski samozaciskowy. Zarówno montaż, jak i demontaż tego rodzaju uchwytu, są bardzo proste. Wystarczy założyć uchwyt na wiertarkę, a następnie automatycznie dojdzie do jego blokady. W celu zdjęcia uchwytu wystarczy wykorzystać zamontowaną dźwignię. Należy podkreślić, że połączenie takiego uchwytu wiertarskiego z trzpieniem jest tak samo stabilne i solidne, jak w przypadku modeli z kluczem.

Powyżej wymienione różnice nie są jedynymi, które dotyczą poszczególnych uchwytów wiertarskich. Standardowo uchwyt wiertarski posiada gwint. Zwyczajnie wkłada się go w otwór w wiertarce czy też innej maszynie. Jednak niejednokrotnie można również trafić na uchwyt wiertarski na stożek. Rozwiązanie to jest dzisiaj stosowane coraz częściej, między innymi ze względu na możliwość bezproblemowego kręcenia wiertłem zarówno w prawo, jak i w lewo.

Tanie narzędzia i akcesoria

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować najlepszy stosunek ceny do jakości. Nasz sklep narzędziowy oferuje produkty cechujące się najwyższą jakością. Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców, którzy dbają o solidność swoich produktów. Jednocześnie oferujemy tanie narzędzi i akcesoria. Połączenie wysokiej jakości z niską ceną wymagało od nas wielu lat pracy, doskonalenia procesów dystrybucyjnych oraz zdobycia zaufania producentów, z którymi udało się nam nawiązać współpracę na atrakcyjnych warunkach. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą uchwytów wiertarskich oraz innych akcesoriów i narzędzi najwyższej jakości, a to wszystko w przystępnych cenach.

Inne katgorie narzędziowe: