Najlepsze turbosprężarki w iParts.pl!

iParts.pl posiada pełną ofertę turbosprężarek do wszystkich modeli samochodów. W naszym sklepie dostępne są wyłącznie części renomowanych producentów, które charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.

Turbosprężarki wykorzystywane są w samochodach osobowych od lat siedemdziesiątych. Początkowo, wykorzystywano je zwłaszcza po to, aby podnieść parametry samochodów sportowych i pozwolić jednostkom napędowym na pracę w ekstremalnych warunkach. Obecnie, rzeczywistość jest zupełnie inna. Producenci aut stosują turbosprężarki w celu zwiększenia elastyczności silnika, zredukowania emisji spalin czy zmniejszenia zużycia paliwa. Dzieje się też tak m.in. dlatego, ponieważ silniki z turbosprężarką posiadają o wiele mniejszą masę niż ich wolnossące odpowiedniki o tej samej mocy. To właśnie pozwala na uzyskanie o wiele mniejszego zużycia spalania.

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz turbosprężarki do każdego samochodu. Wśród ogromnej ilości produktów znajdujących się w naszej ofercie, posiadamy turbosprężarki producentów takich jak m.in. Garret, HoneyWell, Vaico czy BorgWarner.

Wszystkie turbosprężarki, dostępne na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać turbosprężarkę pasującą do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Audi → A4 2000.11 – 2004.12 → 1.8 T 150 KM).

iParts.pl - KontaktiParts.pl - Zalety

Zadbaj o Twój silnik, i już teraz zamów najlepszą turbosprężarkę, dostępną tylko w iParts.pl!