Intercoolery w iParts.pl!

Sklep internetowy iParts.pl posiada pełną gamę części samochodowych, obejmującą intercoolery i chłodnice doładowania do wszystkich modeli aut. Wśród nich znajdziecie wyłącznie części najlepszych producentów, które zapewnią długą i bezproblemową eksploatację Waszych aut.

IntercoolerIntercooler to część, nazywana inaczej jako chłodnica doładowania bądź chłodnica powietrza doładowującego, wykorzystywana w samochodach z turbosprężarkami. W jakim celu się je stosuje? Otóż, intercooler chłodzi powietrze sprężone w turbosprężarce przed dostarczeniem go do jednostki napędowej (silnika). Proces ten pozwala na uzyskanie większej mocy (spalana jest większa ilość paliwa) i lepszej sprawności silnika (obniża się praca sprężania). Gdzie możemy zlokalizować intercooler? Najczęściej jest on umieszczony za turbosprężarką, ale przed silnikiem tłokowym. Wygląda on podobnie jak chłodnica wody, z tą różnicą, że w intercoolerze krąży powietrze – nie woda.

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz największą liczbę intercoolerów do najróżniejszych marek samochodów. Wśród ogromnej ilości produktów znajdujących się w naszej ofercie, posiadamy towary producentów takich jak m.in. Nissens, NRF, Behr Hella czy Valeo.

Wszystkie intercoolery, które znajdziecie na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania odpowiedniego intercoolera do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Seat → Leon 1999.11 – 2006.06 → 1.9 TDI 150 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Spraw aby silnik w Twoim samochodzie działał perfekcyjnie i już teraz zamów najlepszy intercooler, dostępny tylko w iParts.pl!