Poduszki silnika w iParts.pl

iParts.pl oferuje pełną gamę poduszek silnika do wszystkich modeli samochodów. Wśród nich znajdziecie Państwo wyłącznie części najlepszych producentów, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację.

Poduszka silnikaPoduszki silnika odpowiadają w samochodzie za łączenie skrzyni biegów i silnika z karoserią auta. Do podstawowych funkcji poduszek silnika zaliczamy tłumienie wibracji, hałasu a także ruchów silnika. Dzięki pracy tych elementów poprawie ulega komfort kierowcy i pasażerów a oddziaływanie wibracji na współpracujące z silnikiem części samochodu jest znacznie mniejsze. Warto więc na bieżąco sprawdzać stan poduszek silnika, bowiem kiedy są sprawne, odczuwamy większy komfort prowadzenia auta, powodujemy lepsze reakcje silnika na wysokich obrotach, a także zapewniamy większą trwałość pozostałych elementów.

Powiązane kategorie produktowe

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz największą liczbę poduszek silnika do najróżniejszych marek samochodów. Wśród ogromnej ilości produktów znajdujących się w naszej ofercie, posiadamy towary producentów takich jak m.in. Lemforder, Corteco, Ruville czy Meyle.

Wszystkie poduszki silnika, które znajdziecie na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu dobrania odpowiedniej poduszki silnika do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Opel → Astra F 1991.09 – 1998.09 → 1.4 75 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Spraw aby silnik w Twoim samochodzie działał perfekcyjnie i już teraz zamów najlepszą poduszkę silnika, dostępną tylko na iParts.pl!