Reflektory w iParts.pl!

iParts.pl posiada szeroką gamę reflektorów do wszystkich marek samochodów. W trosce o bezpieczeństwo Klienta reflektory dostępne na naszej stronie pochodzą tylko od renomowanych producentów i są w 100% oryginalne!

ReflektorReflektor samochodowy to integralna część każdego samochodu i chyba nikt nie wyobraża sobie jazdy bez tego elementu. Jest to nic innego, a mechanizm oświetleniowy zamontowany z przodu samochodu, który stosowany jest w celu oświetlania drogi przy pomocy specjalnego strumienia światła. W dzisiejszych czasach występuje kilka typów reflektorów, które wykorzystują różne rodzaje żarówek - żarówek dwuwłókowych, żarówek halogenowych, a także palników ksenonowych i diod wykonanych w technologii LED. Każdy reflektor spełnić musi szereg warunków technicznych i homologacyjnych, należy więc wybierać tylko produkty znanych i renomowanych producentów, którzy opracowują swe produkty zgodnie z zaleceniami prawnymi.

Specjalnie dla naszych Klientów zadbaliśmy o pełną gamę reflektorów do każdej marki i modeli samochodu. W ofercie iParts.pl znajdują się tylko produkty gwarantujące bezpieczeństwo, producentów takich jak m.in. Bosch, Hella, DEPO czy Valeo.

Wszystkie oferowane przez nas reflektory są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Powiązane kategorie produktowe

Aby wybrać odpowiedni reflektor do swojego samochodu, wybierz markę auta z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Nie czekaj i już dziś zamów w iParts.pl nowy reflektor do swojego auta z Bezpłatną Dostawą!