Ocieplacze akumulatorów

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

Ocieplacze na akumulatory - pokrowce

Akumulator jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu. Niesprawny akumulator to brak możliwości jazdy samochodem. Jego rola jest szczególnie ważna zimą, kiedy też jest szczególnie narażony na wyczerpanie. Zagraża mu niska temperatura. Aby akumulator był niezawodny, warto zainwestować w ocieplacz akumulatora. Dzięki niemu bateria nie zostanie wychłodzona i nie odmówi posłuszeństwa nawet w najmroźniejsze dni.

Zalety ocieplacza do akumulatora

W ofercie naszego sklepu można znaleźć różnego rodzaju ocieplacze akumulatora. To niezwykle przydatne akcesoria, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Niektóre akumulatory wymagają tego, by na noc lub w okresie panowania niższych temperatur wyjmować je i chronić przed negatywnymi czynnikami wpływającymi z otoczenia. Dzięki ocieplaczowi akumulatora wyjmowanie go nie będzie już konieczne! To doskonały sposób na zaoszczędzenie mnóstwa czasu.

Profesjonalny pokrowiec na akumulator działa ochronnie na sprzęt. Przede wszystkim chroni przed nagłą zmianą temperatury. Używając takiego ocieplacza, nie musisz się martwić, że po mroźnej nocy nie uda ci się odpalić samochodu o poranku. Ponadto ocieplacz na akumulator chroni urządzenie przed zabrudzeniami. Oddziela go od warstwy kurzu i brudu, która niewątpliwie jest obecna pod maską samochodu, nawet tego najbardziej zadbanego.

Torba na akumulator – cechy

Każda dostępna w naszym sklepie torba na akumulator jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Ocieplacze akumulatorów występują w kilku rozmiarach, które łatwo można dopasować do wymiarów i pojemności poszczególnych baterii. Dzięki zapięciom na rzep pokrowiec na akumulator jest łatwy w montażu. Cechą szczególną pokrowców oferowanych przez nasz sklep jest użycie materiału odpornego na wilgoć. Dobry ocieplacz na akumulator nie przepuszcza wody ani pary, które bez osłony stanowią zagrożenie dla wydajności akumulatora.

Pokrowiec na akumulator – cena

Jak na tak wyjątkowy i przydatny produkt, jakim jest ocieplacz akumulatora, jego cena nie jest wysoka. Możesz stać się posiadaczem wydajnego ocieplacza, inwestując w niego jedynie kilkadziesiąt złotych (stawki wahają się w granicach 30-40 złotych). W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie profesjonalne ocieplacze od renomowanych producentów. Objęte są one dwuletnią gwarancją. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz ocieplacz akumulatora idealnie dopasowany rozmiarem do potrzeb Twojego samochodu. Jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość, skontaktuj się z nami, chętnie ją rozwiejemy.