Renowacja reflektorów samochodowyych

Znaleziono produktów: 12
Sortuj:
Widok:   
z 1

Preparaty do renowacji i polerowania reflektorów

Ze względu na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, agresywnych środków do mycia auta, warunków drogowych, tj. sól, piach itp. z biegiem czasu lampy samochodowe z tworzywa sztucznego tracą przejrzystość, co prócz gorszej estetyki auta, przekłada się przede wszystkim na znaczne zmniejszenie skuteczności świecenia przednich reflektorów. Aby zniwelować ww. defekty lamp warto zainwestować w dobrej jakości zestawy do renowacji reflektorów.

Ryzyko bezpieczeństwa

Na skutek intensywnej eksploatacji samochodu, na powierzchni lamp mogą pojawić się wżery oraz niewielkie warstwy utlenionego plastiku. Niestety, to pewne, że tego typu zjawiska będą konsekwentnie postępować z roku na rok, dlatego warto zastanowić się nad ich wyeliminowaniem, choćby dlatego, że matowe reflektory pogarszają widoczność, co ma istotny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Kierowco, miej się na baczności! Badania wykazały, że spadek skuteczności w niektórych przypadkach może sięgać nawet do 80%.

Konserwacja i odnowa lamp

Zestaw do renowacji lamp pozwoli doskonale odnowić i wypolerować powierzchnię zarówno przednich reflektorów, jak i świateł tylnych. Produkty tego typu umożliwią pozbycie się zadrapań, wgnieceń, zarysowań od kamyków i innych. Przed zakupem warto upewnić się jednak, czy konkretny produkt przeznaczony jest do odrestaurowania lamp plastikowych, czy też może posłużyć do renowacji reflektorów szklanych.

Nadal zastanawiasz się czym wypolerować matowe żółte lampy i reflektory? A może szukasz wysokiej jakości preparatu do renowacji oraz usuwania rys z samochodowych reflektorów plastikowych? Dobrze trafiłeś! Czyszczenie reflektorów naprawdę nie należy do trudnych czynności a iParts.pl posiada jedynie sprawdzone, wysokiej jakości produkty, które pomogą odpowiednio odświeżyć pojazd.