Tarcze hamulcowe Jurid

Jurid to marka należąca do koncernu Honeywell, produkującego części, podzespoły i materiały na potrzeby m.in. rynku motoryzacyjnego (w tym części zamienne, turbosprężarki oraz akcesoria). W ofercie Jurida ważne miejsce zajmują części układu hamulcowego, w tym – tarcze hamulcowe Jurid. Są one projektowane i produkowane już od niemal 90 lat. Od 1914 r. Jurid dostarcza producentom samochodów podzespoły OEM, a więc części wykorzystywane na tzw. pierwszy montaż. Na długiej liście producentów samochodów, którzy wykorzystują fabrycznie tarcze hamulcowe Jurid, jest m.in. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Honda, Jaguar, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen czy Volvo. Nic więc dziwnego, że produkty te są chętnie wybierane przez Klientów na całym świecie.
 

Warto sprawdzić przede wszystkim:


Tarcze hamulcowe Jurid
– jedne z najbardziej wytrzymałych tarcz na rynku. Ich długa żywotność została osiągnięta dzięki odpowiednim materiałom i charakterystyce ciernej, przy jednoczesnej stałej i wydajnej pracy. Tarcze hamulcowe Jurid są odporne na wysokie temperatury, przez co idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. To idealny wybór dla użytkowników jeżdżących zarówno w mieście, jak i w trasach. W trakcie procesu produkcji Jurid korzysta ze specjalnej powłoki ochronnej NONOX, która łączy funkcjonalność z estetyką – jest to przydatne szczególnie w samochodach z felgami aluminiowymi.


Tarcze hamulcowe JuridJakość produktów firmy Jurid została potwierdzona zarówno przez producentów aut, jak i zwykłych kierowców. Tarcze hamulcowe Jurid są produkowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi najwyższą jakość i bezpieczeństwo hamowania. Jest to możliwe dzięki doświadczonym inżynierom czuwającym nad procesem produkcji, najwyższej jakości materiałom i nowoczesnym centrom badawczym – wszystko odbywa się zgodnie z wymogami certyfikatu ISO 9001. Jurid konsekwentnie stosuje wysokie standardy i surowe tolerancje w trakcie produkcji i obróbki. Produkowane od żeliwa pustego do gotowego produktu, tarcze hamulcowe Jurid charakteryzują się jakością OEM (oryginału). W połączeniu z klockami hamulcowymi tej firmy, uzyskujemy wydajny i długotrwały zestaw hamulcowy.

 
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe