Części samochodowe JURID

Auto części zamienne Jurid

Części samochodowe JURID

Niemiecka firma Jurid zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości części przeznaczonych do układu hamulcowego samochodów. Od 2000 roku Jurid wraz z firmą Bendix wchodzi w skład koncernu Honeywell, który dostarcza części samochodowe Jurid zarówno na potrzeby rynku części zamiennych jak i do oryginalnego wyposażenia pojazdów. Według danych koncernu nawet co trzeci fabrycznie nowy samochód wyposażony jest w elementy układu hamulcowego Honeywell. 

Części Honeywell trafiają do seryjnej produkcji pojazdów takich marek jak m.in. BMW, Citroen, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Volkswagen oraz Volvo. Podzespoły przeznaczone na rynek części zamiennych tworzone są w tych samych fabrykach co części trafiające do oryginalnego wyposażenia, przez co charakteryzują się niemal identyczną jakością. Jakość ta została doceniona przez kierowców oraz mechaników z całego świata, przez co części firmy Jurid są jednymi z najchętniej wybieranych przez odbiorców, jeżeli chodzi części układu hamulcowego samochodów osobowych.

Opinie o częściach JURID

Jeszcze parę lat temu nic nie wiedziałem a tym producencie części zamiennych. Obecnie jestem przekonany że części układu hamulcowego z firmy Jurid są jednymi z lepszych dostępnych na Naszym rynku.

Andrzej, Rzeszów

12-01-2016

Miałem problemy z zaciskami hamulcowymi w swoim samochodzie. Sprzedawca polecił mi zakup nowych i wskazał na części Jurid, twierdząc że lepszych nie widział. Obecnie przejechałem już na nich prawie całą Polskę i nic się z nimi nie stało.

Kacek, Warszawa

23-01-2016

Polecam tarcze i klocki hamulcowe firmy Jurid. Sam się na nie zdecydowałem i nie żałuję, dlatego że nic nie piszczy, nie mam czarnych felg od klocków, a siła hamowania zdecydowanie się poprawiła.

Piotr, Łódź

19-02-2016

Maiłem okazję założyć w swoim samochodzie klocki hamulcowe z firmy Jurid. Jestem mile zaskoczony ich trwałością i działaniem. Poprawiła się siła hamowania, a w porównaniu do poprzednich, wcale nie pylą przez co felgi są czyste.

Łukasz, Białobrzegi

01-03-2016

Katalog części Jurid online

Katalog online: https://www.jurid.pl/catalogue.html