Dobre sprężyny zawieszenia od Sachs

Założycielem firmy Sachs jest niemiecki inżynier Ernst Sachs. Początki firmy sięgają 1895 roku. W latach 20-tych sytuacja rynkowa oraz zapotrzebowanie na części motoryzacyjne sprawiła, że Ernst Sachs zajął się produkcją części samochodowych, takich jak sprzęgła, amortyzatory oraz silniki. W 2001 roku firma stała się częścią grupy ZF Friedrichshafen, jednego z czołowych producentów elementów zawieszenia oraz układu napędowego. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania sprawiają, że komponenty te zyskały popularność wśród kierowców i producentów samochodów.

 

Jednym z produktów firmy Sachs są sprężyny zawieszenia. Ich podstawowym zadaniem jest utrzymanie masy auta oraz tłumienie drgań, powstałych podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

 

Specjaliści branży motoryzacyjnej zalecają regularną kontrolę stanu zawieszenia, w tym również sprężyn. Uszkodzone sprężyny zawieszenia nie spełniają swoich funkcji, wpływają na spadek bezpieczeństwa. Ich nieprawidłowa praca objawia się niepokojącymi odgłosami podczas wykonywania manewru skrętu oraz podczas jazdy po nierównej nawierzchni. Uszkodzone sprężyny wydłużają drogę hamowania, wpływają też na nierówne zużywanie opon. Wymianę sprężyn zawieszenia zawsze należy zatem przeprowadzać parami.

 

Wszystkie sprężyny Sachs wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie temperatur, zmianę warunków atmosferycznych oraz korozję. Sprężyny zawieszenia Sachs odporne są również na pęknięcia w trakcie eksploatacji.

 

Chcesz dokonać właściwego wyboru ? Wybierz bardzo dobrą jakość produktów w korzystnych cenach.

 
Tanie sprężyny zawieszenia w iParts.pl

Sprężyny zawieszenia

To dzięki nim podczas jazdy nie odczuwamy większości nierówności nawierzchni, po których toczą się koła samochodu. Sprężyny zawieszenia to strażnicy komfortu podróżowania i bariera ochronna przed dostawaniem się do kabiny auta wszelkiego rodzaju ...

Sprawdź Sprężyny zawieszenia