Wycieraczki Bosch w iParts.pl!

Firma Bosch powstała w 1886 roku. W pierwszych latach swojego istnienia specjalizowała się w mechanice i elektronice. Ponad stu letnie doświadczenie sprawiło, że Bosch stał się wiodącym dostawcą technologii i usług. Firma słynie z innowacyjnych rozwiązań. Produkty tego producenta od lat są najczęściej kupowanymi i montowanymi fabrycznie częściami samochodowymi.

Wycieraczka to element, który porusza się mechanicznie po zewnętrznej powierzchni szyby samochodu, pozwala na usuwanie zabrudzeń. Samochody najczęściej wyposażone są w dwie wycieraczki na szybie przedniej. Auta w wersji hatchback i kombi posiadają również pojedynczą wycieraczkę na szybie tylnej. Pióra wycieraczek należy wymieniać regularnie, co najmniej dwa razy do roku, gdyż ich nieprawidłowa praca wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

Bezprzegubowe wycieraczki Bosch Aerotwin – innowacyjne oczyszczanie szyb dla każdego. Wykorzystywane w samochodach na pierwsze wyposażenie fabryczne oraz dostępne na rynku wtórnym.

Wycieraczki Bosch Twin
– wyposażone aż w dwa rodzaje gumy w jednej wycieraczce. Guma wycieraczki posiada dwie, przeciwstawne cechy. Z jednej strony jest miękka i elastyczna, tak aby szczelnie przylegać do szyby. Z drugiej strony jest twarda, dzięki czemu doskonale usuwa wodę i zanieczyszczenia.

Wycieraczki Bosch Eco
– korzystna cena i dobra jakość. W serii wycieraczek Eco znajdziemy 6 różnych długości 400 mm, 450 mm, 475 mm, 500 mm, 530 mm oraz 550 mm. Wycieraczki Eco są w pełni metalowe oraz posiadają lakierowane ramię wzmocnione nitami. Dzięki zaawansowanej technologii są odporne na różne warunki atmosferyczne.

 
Wycieraczki samochodowe w iParts.pl!

Pióra wycieraczekWycieraczki samochodowe to prawdopodobnie najciężej eksploatowane, a tym samym najszybciej zużywające się elementy wyposażenia samochodu. Od ich sprawności działania zależy nie tylko komfort podróżowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Oferujemy szeroką gamę piór wycieraczek do wszystkich modeli aut. W trosce o ...

Sprawdź Pióra wycieraczek