Filtr kabinowy Mann

Mann FilterMarka Mann Filter jest własnością grupy Mann Hummel, wiodącego dostawcy na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Firma powstała w 1941 roku w Ludwigsburgu w Niemczech. Firma jest czołowym dostawcą filtrów samochodowych przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, łodzi i statków oraz maszyn przemysłowych. Produkty marki Mann Filer cieszą się bardzo dobrą opinią wielu specjalistów branży motoryzacyjnej, dzięki czemu z roku na rok przybywa nowych klientów i odbiorców zainteresowanych współpracą z Mann Filter.


Filtry kabinowe nazywane także filtrami przeciwpyłowymi oczyszczają powietrze, które zasysane jest do kabiny pasażerskiej samochodu z zewnątrz. Powietrze to znajduje się bezpośrednio nad drogą, przez co w skład jego wchodzą liczne pyły, spaliny, zanieczyszczenia chemiczne takie jak kwarc, zarodniki grzybów, dym oraz inne niekorzystne dla ludzkiego organizmy toksyny.


Filtry kabinowe Mann Filter chronią Twoje zdrowie i podwyższają komfort jazdy. Zabezpieczają silnik dmuchawy przed przegrzaniem oraz zmniejszają parowanie szyb Twojego samochodu. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i przedwczesne zatkania. Filtry kabinowe Mann Filter gwarantują Ci zmniejszone ryzyko reakcji alergicznych oraz bezpieczeństwo Twojego organizmu. Wyłapują one zanieczyszczenia powietrza, zapewniając prawidłową jego cyrkulację w kabinie oraz separację nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń rzędu 0,1 μ. Są one bardzo szczelne, chroniąc układ klimatyzacji przed zanieczyszczeniem i utratą wydajności.


Rodzaje filtrów kabinowych marki MANN-FILTER:


Filtr kabinowy MannFiltry kabinowe – skutecznie zatrzymują cząsteczki dostające się do filtra wraz z powietrzem. Innowacyjna technika plisowania oraz efektywną powierzchnia filtracyjna sprawiają, że filtr kabinowy Mann Filter to najwyższa jakość filtracji dla Twojego samochodu. Zatrzymują one aż w 95% zanieczyszczeń szkodliwych dla Twojego organizmu.


Filtry kabinowe z węglem aktywnym ADSTOP – posiadają dodatkową funkcję oczyszczającą powietrze ze szkodliwych gazów takich jak tlenki azotu, opary, spaliny oraz ozon. Filtr składa się z włókninowego materiału filtracyjnego, warstwy węgla aktywnego oraz warstwy nośnika. Zapewniają one czystsze powietrze niż standardowe filtry przeciwpyłowe.


Pomimo tego, że filtry kabinowe nie maja wpływu na bezpośrednią pracę silnika zdarza się, że kierowcy często bagatelizują ich wymianę. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest zdrowie nasze i naszej rodziny. Jeżeli nie chcesz, aby pasażerowie Twojego samochodu oddychali skażonym powietrzem, zadbaj o ich bezpieczeństwo – wybierz filtry kabinowe Mann Filter.

 
Filtry kabinowe w iParts.pl!

Filtr kabinowyFiltry kabinowe, nazywane przeciwpyłkowymi, są coraz częstszym elementem wyposażenia nowych samochodów, zwłaszcza jeśli posiadają one klimatyzację. Wprawdzie nie stanowią części technicznej pojazdu, w związku z czym nie ...

Sprawdź Filtr kabinowy - przeciwpyłkowy