Części samochodowe MANN-FILTER

Kategorie

Auto części zamienne Mann Filter

Części samochodowe MANN-FILTER

Firma Mann+Hummel posiada przeszło 60 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1941 roku w Ludwigsburgu w Niemczech. Bogata oferta firmy skoncentrowana jest na wiele obszarów sprzedaży - również na rynek motoryzacyjny. Wśród głównych produktów można wymienić przede wszystkim różnorodne filtry oraz systemy ssawne. Wysoki poziom sprzedaży osiągnięty przez koncern Mann+Hummel nie byłby możliwy bez 41 przedstawicielstw na całym świecie oraz wykwalifikowanej grupy pracowników składającej się z przeszło 10. tysięcy osób. 

Firma Mann została założona w 1941 roku w Ludwigsburgu na południowym-zachodzie Niemiec. Od początku działalność niewielkiego przedsiębiorstwa skoncentrowana była na produkcji i rozwoju filtrów powietrza oraz filtrów paliwa. Działania te były opłacalne, o czym najlepiej świadczy budowa kolejnej fabryki w Ludwigsburgu, która powstała w niespełna 13 lat od momentu otwarcia pierwszego zakładu produkcyjnego. Umożliwiło to wyraźne zwiększenie produkcji części Mann Filter, co w kolejnych latach przełożyło się na ekspansję na rynki europejskie. Pierwsza fabryka poza granicami Niemiec została otwarta w Saragossie na terytorium Hiszpanii w 1965 roku. W dalszych latach otwarto przedstawicielstwa między innymi w Rosji, Japonii, Francji oraz w 2008 roku w Polsce. Obecnie grupa Mann posiada ponad 40 przedstawicielstw na terytorium całego świata, w których dystrybuowane są części samochodowe Mann Filter.

Części firmy Mann Filter są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu, jednak jednym z głównych obszarów ich zastosowania jest rynek motoryzacyjny. Z części zamiennych produkowanych przez Mann warto wymienić przede wszystkim filtry powietrza, oleju, paliwa oraz filtry kabinowe. Produkcją i sprzedażą filtrów zajmuje się specjalnie wydzielony dział Mann-Filter. Filtry trafiające na rynek części zamiennych pod kątem specyfikacji niemal nie różnią się od tych, które wykorzystywane są w seryjnej produkcji samochodów osobowych, przez co kupujący otrzymują gwarancję najlepszego produktu. Oprócz wspomnianych filtrów koncern Mann zajmuje się między innymi produkcją osuszaczy powietrza oraz systemów filtracji paliwa.

Opinie o częściach MANN-FILTER

Cóż tu dużo pisać, wystarczy poczytać opinie o Mann Filter i wszystko jest jasne, to czołowy producent jeśli chodzi o filtry i od zawsze wybieram jego produkty do swojego auta.

Jurek, Nowy Targ

16-02-2016

Prowadzę niewielki warsztat samochodowy, takie zabiegi jak wymiana filtrów i olejów to codzienność. Ja swoim klientom zalecam części Mann bo mam zaufanie do tej marki i moge ją rekomendować także tutaj.

Tadeusz, Sandomierz

21-02-2016

Kupiłam cały zestaw filtrów Mann Filters, cenowo ich części wypadają całkiem nieźle, jakościowo jest rewelacja. Polecam gorąco bo to numer jeden jeśli chodzi o filtry.

Iza, Poznań

04-03-2016

Odebrałem paczkę od kuriera i zobaczyłem filtr powietrza z prawdziwego zdarzenia, nie to co te tanie podróbki z lokalnych marketów, materiał wysokiej jakości. Polecam serdecznie.

Jarek, Domaradz

15-03-2016

Katalog części Mann Filter online

Katalog online: https://catalog.mann-filter.com/EU/pol