Amortyzatory Sachs

SachsAmortyzatory Sachs to części słynące z wysokiej jakości wykonania, trwałości a także niezawodności. Amortyzatory Sachs są wykorzystywane przez wielu producentów jako amortyzatory na pierwszy montaż - m.in. przez Volkswagena, Opla, BMW czy Mercedesa. Projektują je najwybitniejsi inżynierowie na świecie, dla których innowacja i precyzja to kwestie priorytetowe. Wszystkie amortyzatory Sachs poddawane są szczegółowym testom, mającym sprawdzić ich wytrzymałość, siłę tłumienia i sprawność. To właśnie dzięki temu są w stanie wytrzymać w samochodzie imponujące przebiegi.

 

Amortyzatory Sachs występują w trzech, głównych liniach produktowych:

 

Seria Sachs Advantage – amortyzatory do samochodów osobowych. Przeznaczone są dla kierowców lubiących sportową, dynamiczną jazdę. Amortyzatory Sachs z serii Advantage dostosowują się do stylu jazdy i warunków panujących na drodze, dzięki czemu kierowca ma zapewnioną całkowitą stabilność i pełną kontrolę nad pojazdem. Jazda jest niezwykle komfortowa i bezpieczna.

 

Seria Sachs Super Touring – amortyzatory z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W procesie produkcji użyto najnowocześniejszych technologii i materiałów, aby uzyskać najwyższą jakość dostępną na rynku. Amortyzatory Sachs Super Touring są niezwykle wytrzymałe i odporne na korozję, dzięki czemu można mieć pewność, że poradzą sobie w każdych warunkach.

 

Seria Sachs Amortyzatory do pojazdów użytkowych – są produkowane pod kątem przewożenia ciężkich ładunków i trudnych warunków na drodze. Zapewniają niezwykłą wydajność, pewność prowadzenia i wytrzymałość.

 

Amortyzatory Sachs

 

Sachs produkuje amortyzatory najwyższej jakości i dotyczy to zarówno montażu fabrycznego, jak i rynku części zamiennych. Kupując amortyzatory Sachsa możemy mieć pewność, że wybieramy produkt o takiej samej jakości co produkty oryginalne, dostępne jedynie w ASO za znacznie większą kwotę.

 
Oryginalne amortyzatory samochodowe

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. ...

Sprawdź Amortyzatory