Akumulatory Centra w iParts.pl!

Właścicielem marki Centra jest firma Exide Technologies, czołowy producent akumulatorów samochodowych na świecie. Korzenie firmy Exide sięgają roku 1910 roku, kiedy to w Berlinie z inicjatywy polskiego przedsiębiorcy powstała mała fabryka baterii. W 1919 roku fabryka ta przeniesiona została do Poznania. W 1970 roku połączyła się z Poznańskimi Zakładami Elektronicznymi ALCO, dzięki czemu powstały Zjednoczone Zakłady Elektromechaniki CENTRA. Po licznych zmianach w firmie, w roku 1995 Centra wykupiona została przez amerykański koncern Exide Corporation Technologies S.A.

Akumulatory Centra to doskonały wybór. Zapewniają one wysokoskoncentrowaną energię, dużą pojemność, wysoką moc rozruchową, bezpieczeństwo i niezawodność. W ofercie firmy znajdziemy akumulatory dostosowane do różnych kategorii samochodów osobowych.

CENTRA MICRO-HYBRID AGM
– przeznaczony do pojazdów z napędem micro-hybrid, z systemem Start-Stop oraz systemem hamowania regeneracyjnego. Akumulator ten zapewnia wydłużony okres użytkowania, w samochodach z bogatym wyposażeniem i intensywnie użytkowanych. Żywotność produktu jest ponad 3-krotnie dłuższa w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami. Akumulator jest bezpieczny, dzięki zastosowanie hermetycznych zamknięć  i zastawek kontrolujących ciśnienie w akumulatorze. Jakoś akumulatora gwarantuje norma „Original Spare Part”.

CENTRA MICRO-HYBRID ECM
– przeznaczony do pojazdów z napędem micro-hybrid klasy podstawowej. Akumulator ten zapewnia wydłużony okres użytkowania, w samochodach z bogatym wyposażeniem i intensywnie użytkowanych. Odporność akumulatora zoptymalizowana została do cech mikrohybrydowej pracy cyklicznej. Żywotność produktu jest ponad 2-krotnie dłuższa niż w standardowych akumulatorach. Akumulator jest bezpieczny, dzięki zastosowaniu hermetycznych zamknięć i systemowi labiryntowemu  wyciekowi elektrolitu. Jakość akumulatora gwarantuje norma „Part of Matching Quality”.

CENTRA FUTURA – przeznaczony do mocnych silników Diesla lub silników benzynowych w samochodach bogato wyposażonych. Akumulator odporny jest na działanie ekstremalnych temperatur oraz intensywne użytkowanie. Zapewnia on 30% dodatkowej mocy rozruchowej w porównaniu ze standardowymi akumulatorami oraz wydłużony czas użytkowania. Bezpieczeństwo pracy zapewniają między innymi podwójne, hermetycznie zamknięte wieczko oraz bezobsługowość. Akumulator zgodny jest z wymogami i normami rynku OEM.


CENTRA PLUS
– przeznaczony do większości nowoczesnych pojazdów o standardowym wyposażeniu i sposobie użytkowania. Akumulator zapewnia 15% dodatkowej mocy rozruchowej w porównaniu ze standardowymi akumulatorami. Jego bezpieczeństwo gwarantuje system centralnego odgazowywania z zabezpieczeniem przeciwiskrowym oraz całkowita bezobsługowość.

CENTRA STANDARD
– przeznaczony dla starszych pojazdów z podstawowym wyposażeniem. Gwarantuje dobrą jakość w korzystnej cenie.

 
Najlepszy akumulator tylko w iParts.pl!

AkumulatorGwarantujemy bezpieczną dostawę akumulatora w całej Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonym przewoźnikiem spełniającym warunki dostawy akumulatorów do każdego miejsca w kraju, w tym Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin.

Sprawdź Akumulator