Części samochodowe CENTRA

Kategorie

Auto części zamienne Centra

Części samochodowe CENTRA

Właścicielem marki Centra jest firma Exide Technologies, czołowy producent akumulatorów samochodowych na świecie. Korzenie firmy Exide sięgają roku 1910 roku. Powstała wówczas w Berlinie - z inicjatywy polskiego przedsiębiorcy Andrzeja Karczmarka - niewielka fabryka baterii. W 1919 roku fabryka ta przeniesiona została do Poznania, a już sześć lat później na rynek trafiły pierwsze produkty pod marką Centra

W 1970 roku firma połączyła się z Poznańskimi Zakładami Elektronicznymi ALCO, dzięki czemu powstały Zjednoczone Zakłady Elektromechaniki CENTRA. Firma rozpoczęła produkcją akumulatorów samochodowych, nawiązując współpracę z Fiatem. Po licznych zmianach w firmie w roku 1995 Centra wykupiona została przez amerykański koncern Exide Corporation Technologies S.A. Amerykanie przejęli wówczas łącznie aż 98% akcji firmy. W 2008 roku firma zmieniła prawnie nazwę na EXIDE Technologies S.A.

Centra to jedna z najbardziej cenionych marek, która uplasowała się na 9 miejscu wśród polskich brandów branż niespożywczych. Wśród produktów marki Centra znajdziemy akumulatory do samochodów osobowych, do samochodów ciężarowych, do motocykli, do łodzi, amperów oraz przyczep kempingowych, a także akumulatory do zastosowań w przypadku ciągłego wysokiego zużycia energii np. karetki pogotowia, służby ratunkowe. Części firmy Centra od lat są znane i cenione na całym świecie.

Części samochodowe Centra oferowane przez sklep internetowy iParts.pl to wysokiej jakości części Centra, w tym przede wszystkim popularne wśród kierowców i producentów samochodów wydajne akumulatory do różnego rodzaju pojazdów zarówno do użytku prywatnego, jak i do przeznaczenia publicznego.

Opinie o części CENTRA

Już w trzecim samochodzie mam zamontowany akumulator firmy Centra. Czy lato, czy zima nie ma żadnych problemów z odpaleniem diesla.

Bartosz, Rzeszów

14-12-2015

Dużo klientów dopytuje się o to jaki akumulator im polecić. Z całą odpowiedzialnością zawsze wśród moich typów są baterie Centra, dlatego że to jedna z najlepszych firm na rynku od paru lat.

Cezary, Tomaszów Lubelski

03-01-2016

Posiadam akumulator firmy Centra już 5 rok i nie zauważyłem żadnych spadków jego mocy przez ten czas. Jeżeli miałbym znów wymieniać akumulator, byłby on zdecydowanie Centry.

Tomek, Skierniewice

23-01-2016

Miałem wiele samochodów, a jeszcze więcej akumulatorów i jedynie Centra zyskała moje największe zaufanie. Nigdy żadnych problemów z nią nie było, dlatego zdecydowanie polecam.

Andrzej, Warszawa

06-02-2016

Katalog akumulatorów Centra online

Katalog online: https://www.exidegroup.com/pl/pl/brand/centra