Nożyczki

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

Nożyczki 170mm

6,00 z VAT
Kod: YT19763 Producent części: YATO

Nożyczki 190mm

8,00 z VAT
Kod: YT19764 Producent części: YATO

Nożyczki 215mm

9,00 z VAT
Kod: YT19765 Producent części: YATO

Nożyczki 245 mm

12,00 z VAT
Kod: YT19766 Producent części: YATO

Nożyczki 300mm

14,00 z VAT
Kod: YT19767 Producent części: YATO

Nożyczki i nożyce

Dobry sklep gospodarczy to taki, którego oferta jest kompletna. Dlatego też stale tworzymy nowe kategorie oraz poszerzamy asortyment w już istniejących. Znajdziesz u nas wszystkie potrzebne artykuły gospodarcze w tym również różnego rodzaju nożyczki. Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, że mamy to, czego szukasz.

Nożyczki do wszelkich zastosowań

Nie ma wątpliwości, że nożyczki to podstawowe wyposażenie każdego domu. Przydają się na co dzień w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach. Za pomocą nożyczek przycinamy papier, tkaniny, odcinamy metki i wykonujemy szereg innych czynności. Jednak nożyczki to też sprzęt niezbędny w ogrodzie, zakładzie krawieckim, biurze czy w firmie przemysłowej. U nas znajdziesz wszelkie nożyczki, których możesz potrzebować. Oferujemy nożyczki uniwersalne, ale też nożyczki krawieckie, czy też takie, które sprawdza się w ogrodzie. Co ważne, poszczególne modele nożyczek w iParts różnią się wymiarami.

Jakościowe nożyczki ze stali nierdzewnej

Stawiamy na najwyższą jakość, wprowadzając do oferty jedynie produkty wykonane z najlepszych materiałów. Znajdziesz u nas zatem nożyczki ze stali nierdzewnej. Zastosowanie stali to gwarancja trwałości akcesorium i brak wygięć powodowanych kontaktem z twardymi, trudnymi w obróbce materiałami. Natomiast nierdzewność, czyli zabezpieczenie przed korozją, daje możliwość korzystania z nożyczek nawet w wilgotnym środowisku. Możesz z powodzeniem przycinać mokre przedmioty, nie obawiając się o stan techniczny nożyczek.

Artykuły gospodarcze w iParts

Jesteśmy znani głównie jako sklep motoryzacyjny, oferujący najwyższej jakości części samochodowe. Jednak naszym celem jest zaspokajanie wszelkich potrzeb klientów, którzy trafiają na stronę iParts. Stąd też decyzja, aby stworzyć sklep gospodarczy. Poza tym liczne artykuły gospodarcze okazują się niezbędne również w warsztacie. W końcu mechanik zarówno na etapie przygotowywania do wymiany części, jak i przeprowadzania niektórych napraw, korzysta z nożyczek. Odpowiednie nożyczki do warsztatu także znajdziesz w naszej ofercie.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zrobi zakupy w naszym sklepie, był zadowolony. Dlatego też dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Podejmujemy współpracę tylko z najlepszymi producentami, którzy dostarczają niezawodne produkty. Również nożyczki to produkty sprawdzonych marek, zatem o ich jakość jesteśmy absolutnie spokojni. Co więcej, cena nożyczek, a także innych artykułów gospodarczych oraz produktów z pozostałych kategorii, w iParts jest niższa niż u większości konkurentów.

Inne artykuły gospodarcze: