Worki

Znaleziono produktów: 10
Sortuj:
Widok:   
z 1

Worki na śmieci 60 l 10 sztuk

28,00 z VAT
Kod: RM50510 Producent części: REXXER

Worki na śmieci 35 l 25 sztuk.

32,00 z VAT
Kod: RM50503 Producent części: REXXER

Worki na śmieci 160 l 10 sztuk

35,00 z VAT
Kod: RM50530 Producent części: REXXER

Worki na gruz 70 l 5 sztuk

35,00 z VAT
Kod: RM50602 Producent części: REXXER

Worki na gruz 120 l 5 sztuk ldpe

37,00 z VAT
Kod: RM50603 Producent części: REXXER

Worki na śmieci 240 l 10 sztuk

39,00 z VAT
Kod: RM50535 Producent części: REXXER

Worki na gruz 160 l 5 sztuk

40,00 z VAT
Kod: RM50604 Producent części: REXXER

Worki na śmieci 120 l 25 sztuk

43,00 z VAT
Kod: RM50523 Producent części: REXXER

Worki na gruz 250 l 5 sztuk

44,00 z VAT
Kod: RM50605 Producent części: REXXER

Worki budowlane i domowe

Wszelkie prace budowlane, nawet niewielkie remonty, powodują powstawanie odpadów. Zdecydowana większość śmieci to gruz, czyli odpady budowlane wymagające składowania w specjalnych, przeznaczonych do tego miejscach. Jednak aby tam trafiły, śmieci budowlane trzeba najpierw uporządkować. W tej roli doskonale sprawdzają się worki budowlane. Wysokiej jakości worki na gruz znajdziesz w sklepie iParts. Zachęcamy do poznania pełnej oferty i specyfiki oferowanych przez nas worków budowlanych.

Worki na śmieci budowlane w iParts

Nasza oferta jest już dzisiaj kompletna. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do realizacji projektu budowlanego, a także sprzątania po budowie lub remoncie. Oferujemy między innymi wysokiej jakości worki budowlane od uznanych producentów. Każdy worek budowlany z naszego asortymentu to produkt spełniający restrykcyjne normy europejskie. Stanowią one gwarancję wytrzymałości worka.

Oferowane przez nas worki na śmieci budowlane to w głównej mierze worki wykonane z materiału LDPE. Jest to polietylen o niewielkiej gęstości. Mowa tutaj o materiale syntetycznym, wyróżniającym się dużą wytrzymałością na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Natomiast niska gęstość materiału sprawia, że worek budowlany jest elastyczny.

Pojemne i trwałe worki na gruz

Nie ma wątpliwości, że worki na gruz powinny być pojemne i trwałe. Niemniej jednak wyboru worków budowlanych należy dokonywać, uwzględniając indywidualne potrzeby. Na tej podstawie należy zdecydować, jaka powinna być pojemność worka. Oferujemy modele o pojemności od 35 do nawet 250 litrów. Oznacza to, że posiadamy worki na odpady budowlane po dużych budowach, jak i niewielkich remontach. Każdy znajdzie u nas to, czego w danej chwili najbardziej potrzebuje.

Decydując się na worki budowlane od iParts, możesz kupić zestaw od 5 do 25 sztuk. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dobrze zastanowić się nad potrzebami, analizując ilość odpadów.

Worki budowlane i inne artykuły gospodarcze

W tej kategorii oferujemy worki budowlane, jednak to nie wszystkie artykuły gospodarcze, które możesz znaleźć w naszej ofercie. Jako sklep gospodarczy posiadamy już niemal tak bogatą ofertę, jak w sklepie motoryzacyjnym. Stale poszerzamy nasz asortyment, uzupełniając poszczególne kategorie o nowe pozycje. Powstają też nowe kategorie, aby każdy klient mógł znaleźć u nas poszukiwany produkt. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że posiadamy produkty tylko wysokiej jakości, ponieważ starannie dobieramy producentów. Współpracujemy z dostawcami, którzy dbają o doskonałe wykonanie produktu, a jego cena jest przystępna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą worków budowlanych i innych artykułów gospodarczych.

Inne artykuły gospodarcze: