Kłódki

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

Kłódki zewnętrzne i wewnętrzne, antywłamaniowe

Kłódki to akcesoria niezbędne zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Większość z nas korzysta z kłódek, zamykając nimi pomieszczenia gospodarcze, szuflady z cenną zawartością, czy też szafki na siłowni. Są one niezbędne również do zabezpieczania hal przemysłowych, magazynów, czy pomieszczeń, w których przechowywany jest sprzęt przemysłowy lub rolniczy. Oczywiście w poszczególnych sytuacjach, wymienionych i innych, niezbędne są odmienne kłódki.

Kłódki – zadania i rodzaje

Zasadniczo zadaniem kłódek zawsze jest zabezpieczenie jakieś przestrzeni lub przedmiotu. Może to być duża hala, ale też mała szafa czy rower. Zasadniczo chodzi o to, aby uniemożliwić dostęp do cennej wartości osobom niepożądanym. Kłódka zewnętrzna to konstrukcja wykonana zwykle z metalu, którą zamykamy drzwi wejściowe do pomieszczenia. Tego typu kłódki wyróżnia najwyższa trwałość i poziom bezpieczeństwa. Najczęściej jest to kłódka antywłamaniowa, czyli taka, której sforsowanie wymaga dużej ilości czasu i zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Zaawansowane, najbardziej wytrzymałe kłódki to wciąż często modele otwierane kluczem. Niemniej dzisiaj coraz częściej stosuje się też kłódki na szyfr, które oczywiście znajdziesz w naszej ofercie. W przypadku, gdy łączone elementy znajdują się w niewielkiej odległości, najczęściej stosuje się kłódki trzpieniowe. Ich sforsowanie poprzez przepiłowanie jest bowiem zdecydowanie trudniejsze. Kłódki trzpieniowe mają jednak swoje ograniczenia, a mianowicie w przypadku nieco tylko większej odległości pomiędzy łączonymi elementami ich zastosowanie nie jest możliwe. W takiej sytuacji korzysta się z kłódek pałąkowych. Doskonale sprawdzają się one nawet przy dużej odległości pomiędzy łączonymi elementami.

Duże i małe kłódki w iParts

Nasz sklep stale się rozwija, czego objawem jest choćby powstawanie nowych kategorii produktowych. Od pewnego czasu funkcjonujemy również jako sklep gospodarczy. Oferujemy szeroko rozumiane artykuły gospodarcze. Znajdziesz u nas produkty przydatne w domu i przedsiębiorstwie, w tym również kłódki. Stale poszerzamy asortyment, dołączając do niego produkty od kolejnych producentów. Wszystko po to, aby klienci znajdowali u nas wszystko, czego potrzebują. Oferujemy duże kłódki zewnętrzne, jak i małe kłódki przydatne na co dzień – do zamknięcia szafki na siłowni lub przypięcia roweru do stojaka.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że znajdują się w niej produkty tylko najwyższej jakości. Jednocześnie cena kłódki i każdego innego produktu jest konkurencyjna. W razie pytań i wątpliwości dotyczących oferty i nie tylko zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

Inne artykuły gospodarcze: