Wentylatory i wiatraki

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Wentylatory stojące, przenośne i podłogowe

Nie tolerujemy ograniczeń, dlatego stale przekraczamy kolejne granice, poszerzając naszą ofertę. Pojawiły się w niej również wentylatory. Znajdziesz u nas różnorodne wiatraki domowe i wentylatory przemysłowe. W asortymencie posiadamy modele przeznaczone do chłodzenia pomieszczeń, jak i pełniące również inne funkcje. Sprawdź, jakie wentylatory możesz u nas kupić. Poznaj ich specyfikę i dowiedz się, do czego może posłużyć wentylator.

Wiatraki domowe i wentylatory przemysłowe

Różnorodność wentylatorów jest bardzo duża. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wiatraki domowe. Są to często wentylatory stojące. Ich zadaniem jest przede wszystkim chłodzenie pomieszczeń w gorące dni. Określane również jako wentylatory podłogowe, doskonale sprawdzą się też w biurze. Tego typu modele cechują się stosunkowo niewielką mocą. Wentylatory podłogowe składają się z wiatraka i stojaka. Wiatrak obracając się, powoduje ruch powietrza, a tym samym jego ochłodzenie.

Jednak nasz asortyment to również bardziej skomplikowane wentylatory. Dostępne w iParts wentylatory przemysłowe to urządzenia służące nie tylko do chłodzenia, ale też do wymiany powietrza w pomieszczeniach. W halach przemysłowych nie brakuje zanieczyszczeń produkowanych przez maszyny obrabiające różnorodne materiały. Wymiana powietrza jest niezbędna dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Wentylatory stojące i przenośne – oferta iParts

Naszym założeniem jest spełnianie potrzeb klientów w sposób kompleksowy. Nie chcemy, aby ktokolwiek, kto zdecyduje się na zakupy w naszym sklepie, wrócił z pustymi rękami. Dlatego też w każdej kategorii klient ma duży wybór. Dotyczy to również wentylatorów. Jak już wspomniano, posiadamy zarówno wentylatory domowe, jak i przemysłowe. Jednak to nie wszystko. Poza modelami ustawionymi w danym miejscu na stałe, posiadamy też wentylatory przenośne. To wygodne rozwiązanie, pozwalające na korzystanie z wentylatora w dowolnym miejscu. Tam, gdzie aktualnie zachodzi potrzeba jego zastosowania.

Pragniemy również podkreślić, że poszczególne wentylatory różnią się pod względem mocy. Im większa moc, tym większe możliwości urządzenia w zakresie czy to chłodzenia, czy też wymiany powietrza. Innymi słowy, do większych pomieszczeń należy wstawiać wentylatory o większej mocy. Zachęcamy, aby sprawdzić, co ma do zaoferowania nasz sklep gospodarczy. Oferowane przez nas artykuły gospodarcze to nie tylko wentylatory, ale wiele więcej urządzeń i akcesoriów. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania, niezawodność i konkurencyjna cena.

Inne artykuły gospodarcze: