Sznurki

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

Sznurek pakowy jutowy 0, 1 kg

29,00 z VAT
Kod: RM99160 Producent części: REXXER

Sznurek pakowy jutowy 0, 5 kg

50,00 z VAT
Kod: RM99161 Producent części: REXXER

Sznurki do pakowania i budowy

Przygotowując się do budowy lub remontu, kompletujemy maszyny, narzędzia i materiały budowlane. Często jednak zapominamy o akcesoriach, bez których wielu czynności zwyczajnie nie da się wykonać. Niewątpliwie do takich akcesoriów należą sznurki. W naszej ofercie znajdziesz sznurek budowlany, który z pewnością przyda Ci się podczas realizacji projektu. To jednak jeszcze nie wszystko. W asortymencie posiadamy również wiele innego rodzaju sznurków. Zapoznaj się z ofertą i wybierz produkt, którego aktualnie potrzebujesz.

Sznurki dostępne w naszym sklepie

Oferujemy różnorodne sznurki, tak aby każdy znalazł odpowiedni dla siebie produkt. Nasza oferta to między innymi sznurki budowlane, w tym sznurki do dociepleń. Jednak to nie wszystko. Znajdziesz u nas także sznurek pakowy z wytrzymałego materiału. Potrzebny Ci sznurek murarski? Zatem również dla Ciebie mamy w ofercie odpowiedni produkt. Sznurki w iParts to produkty dobrych marek, wykonane w najwyższej jakości, co jest gwarancją wygodnego wiązania.

Dużą popularnością cieszy się sznurek jutowy. Powstający z rośliny juta, wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością, a przy tym bardzo dobrą estetyką. Jednocześnie stanowi rozwiązanie ekologiczne. Wybierz ten produkt, jeśli dobro planety leży Ci na sercu.

Wybierz odpowiedni sznurek

Jeśli potrzebny Ci sznurek, masz przed sobą ciężki wybór. W ofercie sklepu iParts znajdziesz wiele różnorodnych sznurków. Odróżniają je między innymi materiał wykonania. Ponadto poszczególne sznurki mają inne przeznaczenie, o czym wspomnieliśmy już wcześniej. Dostaniesz u nas jakościowe sznurki do pakowania, a także dobry sznurek budowlany i wiele więcej. Oczywiście sznurki mają też różną długość, która w parze z zastosowanym materiałem decyduje o wadze sznurka. Wybierz model, który sprosta stawianym przed nim zadaniom oraz będzie komfortowy w użytkowaniu i przechowywaniu.

iParts to od lat jeden z liderów rynku motoryzacyjnego. Oferujemy części samochodowe od najlepszych producentów, działając na szeroką skalę. Postanowiliśmy jednak poszerzyć działalność, tworząc nowe kategorie produktowe. Obecnie działamy już w wielu branżach, w tym także jako sklep gospodarczy. Nasze artykuły gospodarcze to produkty najwyższej klasy, a ich cena jest wyjątkowo przystępna. Skorzystaj z oferty sprawdzonego sklepu, polecanego przez tysiące zadowolonych klientów. Masz wątpliwości lub pytania dotyczące oferty? Napisz do nas lub zadzwoń, a wykwalifikowany konsultant udzieli Ci każdej niezbędnej pomocy.

Inne artykuły gospodarcze: