Miotły, zmiotki i szczotki

Znaleziono produktów: 23
Sortuj:
Widok:   
z 1

Kij do miotły 120 cm z gwintem

31,00 z VAT
Kod: RC02163 Producent części: REXXER

Miotła nylonowa midi

43,00 z VAT
Kod: RD03121 Producent części: REXXER

Szczotka nylonowa 35 cm

46,00 z VAT
Kod: RD03101 Producent części: REXXER

Ulicówka 30 cm z uchwytem w-o

46,00 z VAT
Kod: RD03130 Producent części: REXXER

Szczotka nylonowa 30 cm

47,00 z VAT
Kod: RD03100 Producent części: REXXER

Ulicówka 50 cm z uchwytem w-o

53,00 z VAT
Kod: RD03132 Producent części: REXXER

Miotła nylonowa maxi a q8

61,00 z VAT
Kod: RD03122 Producent części: REXXER

Szczotka ocynkowana

10,00 z VAT
Kod: 1402601 Producent części: KS TOOLS

Zmiotka - nylon

25,00 z VAT
Kod: RD03110 Producent części: REXXER

Miotła nylon mini

26,00 z VAT
Kod: RD03120 Producent części: REXXER

Ulicówka 40 cm z uchwytem w-o

46,00 z VAT
Kod: RD03131 Producent części: REXXER

Miotła nylonowa

81,00 z VAT
Kod: RD03123 Producent części: REXXER

Zmiotki, szczotki miotły

Istnieją takie przedmioty, które zawsze będą potrzebne, i to w wielu dziedzinach życia. Niewątpliwie należą do nich miotły, szczotki i zmiotki. W naszej ofercie znajdziesz liczne artykuły gospodarcze tego typu, niezbędne w domu, ogrodzie i warsztacie. Sprawdź naszą ofertę zmiotek, mioteł i szczotek i wybierz odpowiednie modele, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Jakościowe zmiotki, miotły i szczotki

Zmiotki to proste przyrządy, które pozwalają w łatwy sposób pozbyć się drobnych zanieczyszczeń. Natomiast miotła okazuje się nieoceniona przy powierzchownym sprzątaniu podłogi czy też usuwaniu większych zanieczyszczeń. Natomiast jeśli chodzi o szczotkę, stosuje się ją do czyszczenia w zasadzie wszelkich powierzchni.

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas zmiotki, miotły i szczotki jest wysoka jakość wykonania, która gwarantuje komfortowe sprzątanie. Nasza oferta to rozmaite zmiotki, szczotki i miotły. Oferujemy przyrządy w wersjach tradycyjnych, jak i mniej standardowe. Dostępna jest u nas między innymi zmiotka na kiju. Kolejna godna uwagi propozycja, wybierana przez wielu klientów, to miotła ulicówka. Nasze artykuły gospodarcze to produkty najwyższej klasy, czego dowodem jest choćby szczotka nylonowa. Podobnie miotła nylonowa należy do najlepszych produktów w swojej kategorii. Nylon to materiał trwały i elastyczny. Sprężystość nylonu sprzyja wygodnemu sprzątaniu i zachowaniu szczotki w czystości pomimo wielokrotnego używania przyrządu.

Gdzie potrzebne są miotły, a gdzie zmiotki?

Zastanawiasz się, czego bardziej potrzebujesz, zmiotek czy mioteł? A może przydadzą Ci się szczotki? Tak naprawdę w większości przypadków wszystkie te przyrządy okazują się przydatne. Miotła nylonowa doskonale sprawdza się w domu i w ogrodzie, a także w warsztacie i zakładzie przemysłowym. We wszystkich tych miejscach trzeba czasami zamieść duże zanieczyszczenia. Podobnie zmiotki, w tym zmiotka na kiju, to przyrządy bardzo funkcjonalne, przydatne na co dzień. Natomiast szczotka przydaje się wszędzie tam, gdzie regularnie zachodzi konieczność dokładnego czyszczenia powierzchni.

Jakościowe szczotki w iParts

Chcemy, aby nasza oferta była jak najbogatsza, przez co stale ją poszerzamy. Doprowadziło to do tego, że obecnie jesteśmy znani nie tylko jako sprzedawcy części samochodowych, ale też jako sklep gospodarczy. Oferujemy szczotki, miotły, zmiotki i inne artykuły gospodarcze. Wyróżnia je nie tylko atrakcyjna cena, ale też wysoka jakość wykonania. Współpracujemy tylko z dostawcami, o których wiemy, że są godni zaufania. Poznaj naszą ofertę i sam się przekonaj.

Inne artykuły gospodarcze: