Lampy tylne zespolone tylko w iParts.pl

Bardzo często we współczesnych samochodach można spotkać lampy tylne zespolone, które są w rzeczywistości zespolonymi światłami stopu, kierunkowskazu, pozycyjne, a także światła przeciwmgielne i cofania. Taki zestaw z pewnością pomaga w spostrzeżeniu pojazdu przez innych uczestników ruchu drogowego oraz sygnalizuje im zamiary i działania prowadzącego samochód.

Sprawne oświetlenie samochodu jest obowiązkiem każdego kierowcy. Samochód wyposażony w prawidłowo działające zestawy lamp informuje uczestników ruchu drogowego o wszelkich zmianach w trakcie jazdy, co w znaczny sposób poprawia bezpieczeństwo na drodze.

Poruszaj się zgodnie z przepisami

Jazda z niesprawnie funkcjonującymi światłami jest niezgodna z przepisami ruchu drogowego i grozi mandatem oraz odebraniem dowodu rejestracyjnego pojazdu. Warto uświadomić sobie, że poruszanie się z niesprawnym oświetleniem stwarza ogromne zagrożenie na drodze. Uszkodzenie lamp może prowadzić także do licznych zwarć w układzie elektrycznym samochodu.

Kiedy wymienić lampy tylne zespolone?

Stare, wyeksploatowane lampy ze względu na zmatowiałe odbłyśniki i klosze oraz zaśniedziałe styki żarówek nie spełniają swojej roli, przez co bezpieczeństwo użytkowników samochodu znacznie spada. Klosze lamp są dość podatne na uszkodzenia. Warto pamiętać o szybkiej wymianie uszkodzonej lampy i nie bagatelizować usterek związanych z oświetleniem ponieważ ewentualne niedopatrzenie może skutkować dodatkowymi problemami.

Sklep motoryzacyjny iParts.pl posiada bardzo bogatą ofertę lamp tylnych zespolonych. Szeroka gama produktów skierowana jest do większości popularnych modeli samochodów i pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów cenionych na całym świecie – m.in. Prasco, Bosch, Valeo, Hella, Van, Tyc oraz Magneti Marelli.

Wszystkie oferowane przez nas lampy tylne zespolone są fabrycznie nowe, posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy) i spełniają wszelkie europejskie normy produkcyjne.  Dostępne w naszej ofercie lampy są pełnowartościowymi zamiennikami o trwałości i jakości identycznej w stosunku do produktu oryginalnego.

W celu zakupu nowych lamp tylnych zespolonych wystarczy, że wybierzesz markę samochodu z przedstawionego wyżej zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - KontaktiParts.pl - Zalety

Nie narażaj swojego samochodu na potencjalne uszkodzenia. Zamów w iParts.pl nowe lampy tylne zespolone z dostawą do domu i ciesz się sprawnym oświetleniem.