Lampy tylne zespolone tylko w iParts.pl

Bardzo często we współczesnych samochodach można spotkać lampy tylne zespolone, które są w rzeczywistości zespolonymi światłami stopu, kierunkowskazu, pozycyjne, a także światła przeciwmgielne i cofania. Taki zestaw z pewnością pomaga w spostrzeżeniu pojazdu przez innych uczestników ruchu drogowego oraz sygnalizuje im zamiary i działania prowadzącego samochód.

Sprawne oświetlenie samochodu jest obowiązkiem każdego kierowcy. Samochód wyposażony w prawidłowo działające zestawy lamp informuje uczestników ruchu drogowego o wszelkich zmianach w trakcie jazdy, co w znaczny sposób poprawia bezpieczeństwo na drodze.

Poruszaj się zgodnie z przepisami

Jazda z niesprawnie funkcjonującymi światłami jest niezgodna z przepisami ruchu drogowego i grozi mandatem oraz odebraniem dowodu rejestracyjnego pojazdu. Warto uświadomić sobie, że poruszanie się z niesprawnym oświetleniem stwarza ogromne zagrożenie na drodze. Uszkodzenie lamp może prowadzić także do licznych zwarć w układzie elektrycznym samochodu.

Kiedy wymienić lampy tylne zespolone?

Stare, wyeksploatowane lampy ze względu na zmatowiałe odbłyśniki i klosze oraz zaśniedziałe styki żarówek nie spełniają swojej roli, przez co bezpieczeństwo użytkowników samochodu znacznie spada. Klosze lamp są dość podatne na uszkodzenia. Warto pamiętać o szybkiej wymianie uszkodzonej lampy i nie bagatelizować usterek związanych z oświetleniem ponieważ ewentualne niedopatrzenie może skutkować dodatkowymi problemami.

Powiązane kategorie produktowe

Sklep motoryzacyjny iParts.pl posiada bardzo bogatą ofertę lamp tylnych zespolonych. Szeroka gama produktów skierowana jest do większości popularnych modeli samochodów i pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów cenionych na całym świecie – m.in. Prasco, Bosch, Valeo, Hella, Van, Tyc oraz Magneti Marelli.

Wszystkie oferowane przez nas lampy tylne zespolone są fabrycznie nowe, posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy) i spełniają wszelkie europejskie normy produkcyjne.  Dostępne w naszej ofercie lampy są pełnowartościowymi zamiennikami o trwałości i jakości identycznej w stosunku do produktu oryginalnego.

W celu zakupu nowych lamp tylnych zespolonych wystarczy, że wybierzesz markę samochodu z przedstawionego wyżej zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Nie narażaj swojego samochodu na potencjalne uszkodzenia. Zamów w iParts.pl nowe lampy tylne zespolone z dostawą do domu i ciesz się sprawnym oświetleniem.