Świece zapłonowe Magneti Marelli

Magneti Marelli to firma o zasięgu ogólnoświatowym, której głównym obszarem działalności jest dystrybucja części zamiennych i oryginalnych dla aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Magneti Marelli projektuje i produkuje części samochodowe wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Firma posiada aż 30 linii produkcyjnych, a w ich asortymencie znajduje się ponad 30000 referencji. W swojej ofercie posiada oryginalne części zamienne oraz części zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia.

Świece zapłonowe Magneti Marelli
wyróżniają się zaawansowana technologią konstrukcji, zapewniając czystsze spalanie oraz wydłużoną eksploatację. Przystosowane są również dla silników o wysokich parametrach oraz zasilanych LPG.

 

Oferta świec Magneti Marelli obejmuje:
- Świece z jedną, dwoma lub kilkoma rowkami w kształcie U.Świece zapłonowe Magneti Marellii
- Świece Semi Surface.
- Świece z podwójną elektrodą platynową o wydłużonej żywotności.
- Świece z elektrodą irydową (Idium Power).

 

Więcej o Magneti Marelli

Włoska firma Magneti Marelli zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości części samochodowych wykorzystywanych zarówno w seryjnej produkcji pojazdów, jak i z przeznaczeniem dla sektora części zamiennych. Wewnątrz firmy zatrudnienie znajduje ponad 34 tysiące pracowników, którzy pracują w 83 zakładach produkcyjnych i 12 centrach rozwojowo-badawczych na terytorium 18 krajów całego świata. Części samochodowe Magneti Marelli są ...

Czytaj więcej o MAGNETI MARELLI