Świece zapłonowe Magneti Marelli

Magneti Marelli to firma o zasięgu ogólnoświatowym, której głównym obszarem działalności jest dystrybucja części zamiennych i oryginalnych dla aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Magneti Marelli projektuje i produkuje części samochodowe wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Firma posiada aż 30 linii produkcyjnych, a w ich asortymencie znajduje się ponad 30000 referencji. W swojej ofercie posiada oryginalne części zamienne oraz części zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia.

Świece zapłonowe Magneti Marelli
wyróżniają się zaawansowana technologią konstrukcji, zapewniając czystsze spalanie oraz wydłużoną eksploatację. Przystosowane są również dla silników o wysokich parametrach oraz zasilanych LPG.

 

Oferta świec Magneti Marelli obejmuje:
- Świece z jedną, dwoma lub kilkoma rowkami w kształcie U.Świece zapłonowe Magneti Marellii
- Świece Semi Surface.
- Świece z podwójną elektrodą platynową o wydłużonej żywotności.
- Świece z elektrodą irydową (Idium Power).

 
Świece zapłonowe w iParts.pl!

Świece zapłonoweTrudno się nie zgodzić z tezą, że świece zapłonowe to jedne z najważniejszych elementów w każdym samochodzie wyposażonym w silnik benzynowy. To dzięki nim powstaje iskra potrzebna do wywołania zapłonu mieszanki paliwowo-powietrznej. Bez tej iskry daleko nie zajedziesz. Ba! Nawet nie uruchomisz silnika. Dlatego też potrzebujesz ...

Sprawdź Świece zapłonowe