Części samochodowe MAGNETI MARELLI

Kategorie

Auto części zamienne Magneti Marelli

Części samochodowe MAGNETI MARELLI

Włoska firma Magneti Marelli zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości części samochodowych wykorzystywanych zarówno w seryjnej produkcji pojazdów, jak i z przeznaczeniem dla sektora części zamiennych. Wewnątrz firmy zatrudnienie znajduje ponad 34 tysiące pracowników, którzy pracują w 83 zakładach produkcyjnych i 12 centrach rozwojowo-badawczych na terytorium 18 krajów całego świata. Części samochodowe Magneti Marelli są wykorzystywane przy seryjnej produkcji samochodów Fiata. 

Przedsiębiorstwo Magneti Marelli zostało założone w 1891 roku. Od początku działalności oferta skoncentrowana była wokół branży motoryzacyjnej. W 1929 roku uruchomiono produkcję akumulatorów samochodowych z przeznaczeniem dla aut napędzanych silnikami spalinowymi. W 1931 roku zaczęto produkować akumulatory do samochodów elektrycznych oraz łodzi podwodnych. Cztery lata później wprowadzono na rynek świece zapłonowe Magneti Marelli z przeznaczeniem dla aut i motocykli, co znacznie zwiększyło przychody firmy. W 1967 roku Magneti Marelli przeszło w posiadanie Fiata, który wykupił wszystkie akcje włoskiego przedsiębiorstwa. 

Magneti Marelli produkuje części samochodowe dla oryginalnego wyposażenia pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Oferta firmy podzielona jest na wiele sektorów – oświetlenia samochodowego, układu przeniesienia mocy, zawieszenia samochodowego oraz układu wydechowego. Przedsiębiorstwo znane jest również z produkcji wysokiej jakości elementów układu zapłonowego samochodu czyli przewodów oraz świec zapłonowych.

Opinie o częściach MAGNETI MARELLI

Części Magneti Marelli są dobre jakościowo, korzystam z ich amortyzatorów od paru ładnych lat. Nie zdażyło mi się jeszcze trafić na jakąś wadliwą część, za każdym razem wszystko jest ładnie zapakowane, w idealnym stanie a sama konstrukcja wygląda na solidną.

Darek, Tarnów

23-02-2016

Czytałem wiele opinii o Magneti Marelli i w większości były to pozytywne oceny. Wybrałem części tego producenta do swojego auta głównie za sprawą ceny i miło się zaskoczyłem bo pod względem niezawodności ich podzespoły wypadają bardzo dobrze.

Marek, Inowrocław

12-03-2016

Jako pracownik serwisu samochodowego mogę z całą odpowiedzialnością polecić części firmy Magneti Marelli. Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, dużo moich klientów wybiera te części i w zdecydowanej większości są zadowoleni.

Tomasz, Warszawa

15-03-2016

Ciężko jest wybrać odpowiednie części do swojego samochodu nie znając się na mechanice. Potrzebowałam klocki hamulcowe, mój znajomy podrzucił mi ofertę Magneti Marelli. Zamówiłam i dziś jestem z nich bardzo zadowolona a mechanik pochwalił mój wybór.

Daria, Mrągowo

22-03-2016

Katalog części Magneti Marelli online

Katalog online: http://www.magnetimarelli-checkstar.pl/katalogi-czesci-zamiennych-pdf,11,3,211