Jakim producentom świec zapłonowych można zaufać?

Data:

Świeca zapłonowa to bardzo istotny element układu zapłonowego samochodu, który został wyposażony w silnik spalinowy o zapłonie iskrowym. Kierowco, pamiętaj, że silnik benzynowy nie da rady pracować, jeżeli pozbawimy go świec zapłonowych.

Mieszanka paliwowa zapala się tylko w momencie, gdy następuje przeskok iskry elektrycznej pomiędzy elektrodami świecy. Jeżeli chcesz, by rozruch przebiegał poprawnie, zadbaj o dobre świece zapłonowe oraz ich prawidłowy stan. Średni okres wymiany przypada zwykle na około 30 do 60 tys. km.

Jeżeli decydujecie się na zakup świec zapłonowych, sugerujemy skorzystać z oferty renomowanych producentów, którzy w swojej ofercie posiadają różne typy świec zapłonowych tj. od standardowej świecy zapłonowej, świecy zapłonowej z metalem szlachetnym, aż do podwójnej świecy zapłonowej z metalem szlachetnym. Zaufani producenci świec zapłonowych tj. NGK, Bosch, Denso czy Meyle oferują optymalne rozwiązania niemal dla każdego silnika. Ponadto spora ilość świec zapłonowych trafia na pierwszy montaż wyposażenia oryginalnego, co jest dodatkową gwarancją najwyższej jakości produktu.


Spodobał Ci się artykuł?
i sprawdź ceny w naszej ofercie!