Promocje

24 zł
Cena katalogowa 69
JANMOR
Zestaw przewodów zapłonowych Janmor FAU17 do Fiat Punto, Panda, Palio, Seicento, Siena i Lancii Beta
147 zł
Cena katalogowa 199
NGK
Zestaw przewodów zapłonowych NGK 6984 do samochodów Mazda i Ford.
94 zł
Cena katalogowa 129
NGK
Przewody zapłonowe - zestaw NGK 0888 - Rover 200 (RF) 214 Si 103KM
250 zł
Cena katalogowa 329
BERU
Zestaw przewodów zapłonowych Beru ZEF612 do samochodów marek Audi i Volkswagen.
144 zł
Cena katalogowa 189
BOSCH
Zestaw przewodów zapłonowych Bosch 0986356721 do samochodów Honda oraz Rover.
343 zł
Cena katalogowa 539
BREMI
Zestaw przewodów zapłonowych Bremi 233/200 do samochodów marek Audi i Volkswagen.
144 zł
Cena katalogowa 219
BERU
Zestaw przewodów zapłonowych Beru ZEF561 do samochodów Volkswagen, Audi oraz SEAT.
114 zł
Cena katalogowa 169
MAXGEAR
Zestaw przewodów zapłonowych MaxGear 53-0080 do wybranych modeli Audi, Skoda i Volkswagen.
96 zł
Cena katalogowa 179
KAGER
Zestaw przewodów zapłonowych Kager 64-0137 do Volvo 850, C70, S70, V70.

Przewody zapłonowe w iParts.pl!

iParts.pl posiada największą ofertę przewodów zapłonowych w Polsce. Posiadamy jedynie najlepsze produkty najbardziej renomowanych producentów, do wszystkich marek samochodów.

Przewody zapłonowe to elementy, których głównym zadaniem jest dostarczanie prądu o wymaganych parametrach, ustalonych przez konstruktorów. Dzięki temu mamy pewność, że iskra wytwarzana pomiędzy elektrodami świecy zapłonowej będzie dostatecznie silna. Jak większość części samochodowych, przewody zapłonowe ulegąją stopniowemu zużyciu. Niezwykle ważne jest, aby stosować produkty najwyższej jakości, dzięki temu uzyskamy bowiem ułatwiony rozruch, likwidację zakłóceń radiowych, niższe spalanie a w końcu eliminację wielu zagrożeń, które mogą mieć wpływ na ogólną niezawodność i ekonomię pojazdu. Poza tym, zalecamy na bieżąco kontrolować przewody, zwracając uwagę na uszkodzenia mechaniczne, ślady „przebić” oraz utleniania materiałów. W przypadku zaniedbania sprawy, niesprawne przewody zapłonowe mogą skutkować obniżoną wydajnością układu zapłonowego. To z kolei może przełożyć się na zwiększone zużycia paliwa, nadmierną emisji substancji toksycznych w spalinach, a także uszkodzenia sondy lambda, katalizatora, a czasem - silnika. Zazwyczaj eksperci zalecają wymianę przewodów zapłonowych średnio co 80 tys. km (w samochodach zasilanych LPG okres jest krótszy, nawet o połowę).

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz największą liczbę zestawów przewodów zapłonowych do najróżniejszych marek samochodów. Wśród licznych producentów znajdujących się w naszej ofercie, warto wymienić między innymi takie znane marki, jak NGK, Denso, Bosch czy Tesla.

Wszystkie przewody zapłonowe, które znajdziesz na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiednie przewody zapłonowe do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - KontaktiParts.pl - Zalety

Zadbaj o silnik Twojego samochodu i już dziś zamów w iParts.pl najwyższej jakości przewody zapłonowe w najlepszej cenie!