Świece zapłonowe Denso

DensoJednym z czołowych produktów Denso są świece zapłonowe, czyli jeden z głównych elementów układu zapłonowego silnika spalinowego. Świece marki Denso przedstawiają najwyższej jakości rozwiązania techniczne. Firma oferuje:

Standardowe świece zapłonowe DENSO
- zapewniające lepszą ekonomikę zużycia paliwa, niższą emisję i doskonałą trwałość. Pokryte są powłoką niklową zapewniającą żaroodporność. Świece produkowane są z opatentowanym wycięciem w kształcie litery U, doskonałe dla wszystkich pojazdów.


Świece zapłonowe DENSO Platinum - dzięki platynowej elektrodzie środkowej oraz platynowej końcówce elektrody masy, świece odporne są na korozję. Świece Platinum zapewniają długotrwałą eksploatację, nawet do 100.000 km.


Świece zapłonowe DENSO Irydium Power - skonstruowane na podstawie opatentowanej technologii irydowej. Świece o zwiększonej żywotności mogą o 5% zmniejszyć zużycie paliwa w porównaniu do standardowych świec zapłonowych.


Świece zapłonowe DENSO Iridium Tough
- skonstruowane na podstawie opatentowanej technologii irydowej. Świece o zwiększonej żywotności mogą o 5% zmniejszyć zużycie paliwa w porównaniu do standardowych świec zapłonowych. Świece oferowane również jako elektrody Double Needle o obniżonym efekcie hartowania, co optymalizuje moc silnika.


Świece zapłonowe DENSO Iridium Racing - skonstruowane na podstawie opatentowanej technologii irydowej. Zastosowana technologia zwiększa osiągi silnika i odpowiada standardom rajdowym. Świece te idealnie sprawdzają się zarówno w profesjonalnych samochodach rajdowych, jak i gokartach. Świeca zapewnia dużo lepsze przyspieszenie i niezawodność.


Świece zapłonowe DENSO Twin Tip - pierwsza na świecie konstrukcja w technologii fine-wired opracowana bez kosztownych metali szlachetnych. Producenci zapewniają wysoką jakość i wydajność, porównywalna do świec Denso Iridium. Cieńsze elektrody masy przyczyniają się do lepszej zapłonności niż w przypadku świec standardowych.


Świece zapłonowe DENSO Iridium CoGen - świece idealne dla silników zasilanych gazem ziemnym, o wydłużonej żywotności i wydajności. Gwint świecy powlekany jest niklem odpornym na korozje. Świeca wyposażone również w odporny na naprężenie monolityczne rezystor.


Świece zapłonowe DENSO SIP - to świece nowej generacji opracowane w technologii irydowo-platynowej. Wybrane przez wielu producentów samochodŚwiece zapłonowe Densoów, jako wyposażenie fabryczne. Świece poprawiają parametry zapłonności nawet w przypadku wymagających silników. Odporne na niskie temperatury gwarantują lepsze warunki uruchamiania nawet w -30 stopniach.


Świece zapłonowe DENSO LPG (Iridium Tough) - odporne na surowe wymagania zapłonu silnika LPG. Świeca wyposażona w unikalną irydową elektrodę środkową, cienką i żaroodporną końcówkę platynową.


Świece zapłonowe DENSO dla motocykli, małych silników i silników zaburtowych - opracowane na podstawie zaawansowanych technologii produkcji. Świece zapewniają pokrycie aż 99% parku motocyklowego.

 
Świece zapłonowe w iParts.pl!

Świece zapłonoweTrudno się nie zgodzić z tezą, że świece zapłonowe to jedne z najważniejszych elementów w każdym samochodzie wyposażonym w silnik benzynowy. To dzięki nim powstaje iskra potrzebna do wywołania zapłonu mieszanki paliwowo-powietrznej. Bez tej iskry daleko nie zajedziesz. Ba! Nawet nie uruchomisz silnika. Dlatego też potrzebujesz ...

Sprawdź Świece zapłonowe