Wycieraczki Hella w iParts.pl!

Hella to wiodący producent i partner najbardziej znanych i szanowanych europejskich producentów samochodów. Od 1899 roku produkuje wysokiej jakości komponenty, systemy z zakresu techniki oświetleniowej i elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma jest jednym z największych dostawców części i akcesoriów samochodowych na świecie. Na rynku polskim firma istnieje od 1993 roku, obsługując tym samym rynek krajowy oraz litewski.

Pióra wycieraczek
w okresie swojej eksploatacji zmywają kilkanaście tysięcy litrów wody i brudu z przedniej szyby. Narażone są zatem na drażliwe działanie warunków atmosferycznych. Produkty Hella doskonale radzą sobie z deszczem, śniegiem, lodem, insektami oraz zanieczyszczeniami spod kół jadących przed nami samochodów. Są niezwykle odporne i skuteczne.

Standardowe pióra wycieraczek Hella – krawędź ochronna powleczona grafitem przy użyciu nanotechnologii, dzięki czemu wycieraczki równomiernie rozkładają siłę i zapewniają dobrą widoczność. Wysokiej jakości ramka stalowa zapewnia trwałość, wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Pióra wycieraczek Dyna Blades
– bezprzegubowe pióra wycieraczek. Dzięki optymalnie skonstruowanej wygiętej szynie siła nacisku zostaje równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu cała powierzchnia czyszczona jest z taką sama precyzją, a wycieraczka zużywa się równomiernie we wszystkich punktach. Wszystkie pióra tej serii posiadają multi-adaptery, dzięki czemu pasują zarówno do nowych, jak i starych modeli samochodów (98% pojazdów osobowych i użytkowych).

 

Kilka zdań o Hella

Hella to niemieckie przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 25 tysięcy pracowników. Sprzedaż części firmy Hella skupia się na częściach oświetlenia oraz elektroniki samochodowej. Ponad stuletnie doświadczenie w branży pozwala firmie znajdować się w rankingach największych światowych oraz niemieckich przedsiębiorstw. Nieustanny rozwój firmy sprawia, że produkcja oferowanych części odbywa się w 70 fabrykach znajdujących się w 30 ...

Czytaj więcej o HELLA