Wycieraczki Hella w iParts.pl!

Hella to wiodący producent i partner najbardziej znanych i szanowanych europejskich producentów samochodów. Od 1899 roku produkuje wysokiej jakości komponenty, systemy z zakresu techniki oświetleniowej i elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma jest jednym z największych dostawców części i akcesoriów samochodowych na świecie. Na rynku polskim firma istnieje od 1993 roku, obsługując tym samym rynek krajowy oraz litewski.

Pióra wycieraczek
w okresie swojej eksploatacji zmywają kilkanaście tysięcy litrów wody i brudu z przedniej szyby. Narażone są zatem na drażliwe działanie warunków atmosferycznych. Produkty Hella doskonale radzą sobie z deszczem, śniegiem, lodem, insektami oraz zanieczyszczeniami spod kół jadących przed nami samochodów. Są niezwykle odporne i skuteczne.

Standardowe pióra wycieraczek Hella – krawędź ochronna powleczona grafitem przy użyciu nanotechnologii, dzięki czemu wycieraczki równomiernie rozkładają siłę i zapewniają dobrą widoczność. Wysokiej jakości ramka stalowa zapewnia trwałość, wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Pióra wycieraczek Dyna Blades
– bezprzegubowe pióra wycieraczek. Dzięki optymalnie skonstruowanej wygiętej szynie siła nacisku zostaje równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu cała powierzchnia czyszczona jest z taką sama precyzją, a wycieraczka zużywa się równomiernie we wszystkich punktach. Wszystkie pióra tej serii posiadają multi-adaptery, dzięki czemu pasują zarówno do nowych, jak i starych modeli samochodów (98% pojazdów osobowych i użytkowych).

 
Wycieraczki samochodowe w iParts.pl!

Pióra wycieraczekWycieraczki samochodowe to prawdopodobnie najciężej eksploatowane, a tym samym najszybciej zużywające się elementy wyposażenia samochodu. Od ich sprawności działania zależy nie tylko komfort podróżowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Oferujemy szeroką gamę piór wycieraczek do wszystkich modeli aut. W trosce o ...

Sprawdź Pióra wycieraczek