Części samochodowe HELLA

Kategorie

Auto części zamienne Hella

Części samochodowe HELLA

Hella to niemieckie przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 25 tysięcy pracowników. Sprzedaż części firmy Hella skupia się na częściach oświetlenia oraz elektroniki samochodowej. Ponad stuletnie doświadczenie w branży pozwala firmie znajdować się w rankingach największych światowych oraz niemieckich przedsiębiorstw. Nieustanny rozwój firmy sprawia, że produkcja oferowanych części odbywa się w 70 fabrykach znajdujących się w 30 krajach na całym świecie. 

Historia firmy Hella rozpoczyna się w roku 1899. To właśnie wtedy ówczesny założyciel firmy BMI – Sally Windmuller rozpoczął produkcję latarni, lamp samochodowych, klaksonów oraz osprzętu rowerowego w fabryce w niemieckiej miejscowości Lippstadt. Przedsiębiorstwo dynamicznie rozwijało się aż do rozpoczęcia II Wojny Światowej. Przemyślane działania pozwoliły firmie Hella na szybkie odbudowanie się. Już w 1951 roku otworzono drugie przedstawicielstwo w Niemczech. W 1961 roku firma była obecna już poza granicami Europy – w Australii. W 1990 roku łączne zatrudnienie w firmie przekraczało 20 tysięcy pracowników. Umożliwiło to systematyczną ekspansję na rynki zagraniczne, czego wynikiem było otwarcie filii w Europie wschodniej w 1992 roku, a cztery lata później w Azji. Nazwa firmy prawdopodobnie pochodzi od imienia żony założyciela – Helleny Windmuller. 

Części Hella przed opuszczeniem linii produkcyjnych są dokładnie sprawdzane i testowane pod kątem wydajnościowym i jakościowym. Główny obszar działania firmy koncentruje się na dziedzinie elektryki i oświetlenia samochodowego z przeznaczeniem na rynek części zamiennych. Części samochodowe Hella, to np. lampy samochodowe, światła do jazdy dziennej, migacze oraz światła przeciwmgłowe. Oprócz rynku części zamiennych Hella jest stałym dostawcą części samochodowych na pierwszy montaż do wielu czołowych producentów samochodowych.

Opinie o częściach HELLA

Po drobnej stłuczce szukałem części zamiennych, najlepiej nowych. Znajomy polecił mi kupno lamp z firmy Hella, twierdząc że są bardzo dobrze wykonane i są w bardzo przystępnej cenie. Zdecydowałem się na ich zakup i mogę potwierdzić jego słowa.

Antek, Cieszanów

14-01-2016

Działam jako przewoźnik i posiadam dosyć spora flotę busów. Ostatnio był taki okres, że często wysiadały żarówki, dlatego trzeba było zrobić większe zapotrzebowanie na nie. Kupiliśmy spora ilość żarówek Hella, ponieważ były w dobrej cenie a sprzedawca zapewniał że wytrzymają bardzo długo.

Jerzy, Opatów

23-01-2016

Mając zakład elektryki samochodowej, klienci często pytają mnie o dobre czujniki lub oświetlenie do samochodu. Z cała odpowiedzialnością polecam części Hella, ponieważ sam z nich korzystam już parę lat i nigdy mnie nie zawiodły.

Tomasz, Stalowa Wola

09-02-2016

Pracując w zawodzie rzeczoznawcy samochodowego, często spotykam się samochodami w których było wymienione bardzo wiele rzeczy. Zazwyczaj jak napotykam zamienniki firmy Hella, to wiem że są one bardzo dobre i potrafią wytrzymać bardzo długo, dlatego sam tez z nich korzystam.

Janusz, Warszawa

18-02-2016

Katalog części Hella online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/hella/pl/home?sessionArticleCountry=PL

Produkty polecane!