O klockach SBS

Niemiecka firma SBS zajmuje się produkcją i dystrybucją części samochodowych do pojazdów użytkowych oraz aut osobowych wyprodukowanych po roku 1980. W swojej szerokiej ofercie producent posiada między innymi części układu hamulcowego takie jak: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, zaciski oraz różnego rodzaju akcesoria.

 

W procesie produkcji klocków hamulcowych niemieckiego koncernu SBS wykorzystywane są nowoczesne technologie i rozwiązania, dzięki czemu części te gwarantują bezpieczeństwo i komfort jazdy na wysokim poziomie. Potwierdza to homologacja ECE R90 oraz fakt, że części tego producenta są zgodne z normami OE. Klocki hamulcowe SBS charakteryzują się wysoką skutecznością hamowania, długą żywotnością i odpornością na różne warunki pracy dlatego też są jednymi z najchętniej wybieranych części hamulcowych przez kierowców.

 
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową ...

Sprawdź Klocki hamulcowe