Części samochodowe sbs

Auto części zamienne SBS

Części samochodowe sbs

Historia marki SBS sięga 1964 roku. Inżynier Henning Hansen z Danii rozpoczyna działalność firmy OBTEC w zakresie regeneracji i naprawy bębnów i szczęk hamulcowych. W 1976 roku wybudowana zostaje nowa fabryka w Svendbord – obecna siedziba SBS. Na rynek zostają części samochodowe SBS, w tym przede wszystkim klocki hamulcowe niezawierające azbestu. Praca zakładu okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Z upływem czasu firma rośnie i wprowadza na rynek nowe produkty. W 1989 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Kopenhadze. Zmienia swoja nazwę na SBS oraz łączy się z innymi przedsiębiorstwami poszerzając swoje horyzonty. Firma produkuje i dostarcza części samochodowe na rynek europejski dla pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 tony oraz przeznaczonych do motocykli. W ofercie części firmy SBS znajdziemy między innymi elementy układu hamulcowego, takie jak klocki i tarcze hamulcowe, szczęki i bębny hamulcowe, hamulce postojowe, przewody hamulcowe, zacisk hamulcowy, ale także elementy zawieszenie, a wśród nich łożyska koła.

Opinie o częściach SBS

Jeżeli chodzi o układ hamulcowy to niemal zawsze sięgam po części SBS. Mam do nich już wieloletnie zaufanie i cieszy mnie to że od początku do teraz są w takiej samej jakości.

Krystian, Jasło

19-02-2016

Mechanik zamontował ostatnio w moim samochodzie części układu kierowniczego z firmy SBS. Dotychczas słyszałem że oni robią tylko części do hamulców, ale okazało się że mają tez bardzo dobrze wykonane końcówki drążków.

Jakub, Słupsk

11-03-2016

Często wybieram części SBS w przypadku wymiany zawieszenia. Mam pełne zaufanie do nich, ponieważ nigdy się na nich nie zawiodłem.

Patryk, Białystok

26-03-2016

Mogę z pełna odpowiedzialnością polecić klocki hamulcowe SBS. Korzystam z nich od ładnych paru lat i nigdy się nie zawiodłem.

Przemek, Opole

16-04-2016

Katalog części SBS online

Katalog online: https://www.sbs-group.dk/en-gb/business-areas/sbs-automotive