O klockach hamulcowych Meyle

Klocki hamulcowe Meyle to części, których zaletą jest: długa żywotność oraz wysoka jakość. Firma w procesie produkcji części samochodowych wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, które są gwarancją precyzyjnego wykonania co z kolei zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Klocki hamulcowe niemieckiego producenta charakteryzują się dużą skutecznością hamowania, ponadto cieszą się pozytywnymi opiniami wśród kierowców ze względu na niezawodność i odporność na pracę w trudnych warunkach. Potwierdzeniem tego są europejskie i światowe certyfikaty i homologacje przyznane produktom Meyle.

 

Niemiecka grupa Meyle posiada specjalną linię produkcyjną „HD” - są to części produkowane z materiałów wyższej klasy. Dzięki temu klocki hamulcowe jak i inne części „HD” są jeszcze trwalsze i bardziej wytrzymałe na trudne warunki atmosferyczne niż w przypadku standardowych wersji.

 
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową ...

Sprawdź Klocki hamulcowe