Części samochodowe MEYLE

Kategorie

Auto części zamienne Meyle

Części samochodowe MEYLE

Meyle to niemiecka marka wchodząca w skład Wulf Gaertner Autoparts AG. Ta rodzinna firma zajmuje się produkcją zamiennych auto części do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje ponad 17 000 części firmy Meyle

Koncern Wulf Gaertner Autoparts AG powstał w 1958 roku w Niemczech. Marka Meyle została włączona do grona spółek koncernu w roku 1995. Stało się tak, gdyż od momentu powstania Wulf Gaertner Autoparts AG zajmował się głównie eksportem części samochodowych na rynki zachodnie. Wraz z przejęciem marki Meyle zaczęto tworzyć części zamienne we własnych magazynach. Ruch ten umożliwił dynamiczny rozwój, co zaczęło przynosić coraz większe zyski. Od 2006 roku budynek firmowy znajdujący się w dzielnicy Hamburga – Rahlstedt posiada powierzchnię użytkową o pojemności 17 000 metrów kwadratowych. 

Części Meyle są stosowane w warsztatach samochodowych na całym świecie. Bogata oferta obejmująca ponad 17 000 części samochodowych gwarantuje niezwłoczne odnalezienie poszukiwanej części. Asortyment Meyle składa się między innymi na najwyższej jakości tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, sworznie wahacza, drążki kierownicze, tarcze sprzęgła oraz filtry samochodowe. Wszystkie części samochodowe Meyle przed opuszczeniem fabryk marki podlegają dokładnym kontrolom jakościowym i wydajnościowym, dzięki czemu mamy pewność, że do naszych rąk trafiają wyłącznie sprawdzone produkty.

Opinie o częściach MEYLE

Nie miałem styczności z częściami Meyle do czasu, gdy mechanik zamontował w moim samochodzie wahacze z tej firmy. Przejechałem na nich już setki kilometrów i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć.

Łukasz, Błonie

13-01-2016

Części Meyle to według mnie jedne z lepszych zamienników jakie dostępne są na Naszym rynku. W większości przypadków wybieram zamienniki tej firmy bo wiem że posłużą zdecydowanie dłużej niż inne.

Jarosław, Katowice

03-02-2016

Wśród naprawianych samochodów moich klientów, zauważyłem że części Meyle, które kiedyś sam montowałem, po dłuższym okresie czasu nadal wyglądają i działają jak nowe, dlatego często polecam te części zarówno klientom jak i znajomym.

Michał, Szczecin

27-02-2016

Dwa razy w swoim samochodzie zmieniałem już hamulce. Zarówno za pierwszym jak i za drugim razem zdecydowałem się na zestaw Meyle, ponieważ wiem że wytrzyma długo i nie będzie z nim problemów.

Konrad, Sandomierz

16-03-2016

Katalog części Meyle online

Katalog online: https://www.meyle.com/pl/meyle-centrum-serwisowe/katalog-online/

Produkty polecane!